До кога пихте Утрогестан

  • 10 497
  • 39
Здравейте мами. Вече от 10 дни пия утрогестан, честно казано според мен без да имам някакви основания, тъй като нямам кървене, но тъй като ми го преписаха аз стриктно си го пия. Искам да ви питам колко време го пихте? Отделно имам учестено сърцебиене и незнам защо ни си мисля че е от него.
Виж целия пост
# 1
Пиех до края на третия месец, не си спомням да имах сърцебиене, най-добре говори с гинеколога си.
Виж целия пост
# 2
Аз го пих 20 дни и не съм имала проблеми. Слушай докторите, едва ли са ти го изписали без основание. А сърцебиенето не е задължително да е от него, питай лекаря си, може да се окаже нещо друго.
Виж целия пост
# 3
Пих от 7гс до 12гс.
Виж целия пост
# 4
аз също пих,мисля че 10 дни newsm78,но имах кървене.
Виж целия пост
# 5
аз го пих близо 2 месеца имах сърцебиене понякога но незнам дали е било от това.
Виж целия пост
# 6
Пих го около 15 дни. Предполагам, че има защо да ти го изпише лекаря. Просто му сподели за сърцебиенето.
Виж целия пост
# 7
Пила съм утрогестан в продължение на две седмици. От моя док знам, че при необходимост утрогестан или дуфастон се приемат до края на 16 г. с. По време на пиема му не съм забелязала да имам сърцебиене. Наистина сподели с дока си  Peace
Виж целия пост
# 8
Не помня точно колко време, но цялата опаковка изпих.
За сърцето не съм забелязала, но гърдите ми бяха много чувствителни.
Виж целия пост
# 9
И с двете бременности го пих до края на 3 месец,но сърцебиене не съм имала.Всъщност за да съм по-точна първия път пих Утрогестан,а сега Дуфастон.Те са едно и също нещо,но бих казала даже че Утрогестана е мн. по-добър.Това е пречистен прогестерон
Виж целия пост
# 10

Аз също
Виж целия пост
# 11
Аз пих Утрогестан 7 дни, тъй като имах във втория месец някакви леки контракции, но не си спомням да съм имала сърцебиене.
Виж целия пост
# 12
Аз пих Дуфастон от 6 г. с. до 12 г. с. За сърцебиенето говори с гинеколога си, не намирам връзка с хормона, но ти си питай, аз имах учестено сърцебиене в края на бременността  Confused
Виж целия пост
# 13
Утрогестан вземах /вагинално/ от трансфера до 9 г.с. не съм имала оплаквания.
Виж целия пост
# 14
три месеца и зверски ми се спеше
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия