TCM кошарите, atrakcion.com

  • 5 991
  • 11
Вчера ми показаха, че в atrakcion.com има налични сгъваемите бебешки кошари, които стават и за игра и за спане.
Реших, че щом там ги продават някой ги е внесал пак.
Преди малко звънях в склада в Младост 2 в София, но там все още не са получили. Нямат доставка през последните 3 седмици. Другите складове и магазини, които знам може би не работят в неделя, защото никой не отговаря.
Виждали ли сте ги през последните няколко дни в ТСМ магазини в София или Плевен?
Видях, че atrakcion.com е регистриран на името на жена в Плевен. И ако пращат стоките от Плевен тази кошара ще стане над 100 лв.
Някаква идея от къде да я намеря? Ходенето ми е ужасно трудно. Затова предпочитам да я намеря по телефона и да отидем директно в магазина.

Виж целия пост
# 1
Аз поръчвах от Атракциона и съм доволна.Доставят ги не от Плевен,а от Пловдив и доставката излиза 6 лева.
Виж целия пост
# 2
И аз съм поръчвала от Атракцион и останах доволна. Доставят ти стоките още на другия ден, а цената на доставката беше 5-6 лв, но ставаше въпрос за доста по-малък предмет. Защо не се обадиш да питаш колко ще ти излезе с доставката?
Виж целия пост
# 3
На сайта няма никаква информация като фирма, телефони. Мога да пробвам да им пратя e-mail. Само, че ми се иска ако мога да я намеря на малко по-ниска цена.
Столчето в същия сайт е 58 лева - а в магазините в София е 32. В складовете е 28.
Затова се надявам някой да е видял кошарата в магазин и да я вземеме от там.
А за доставката - тази кошара е поне 10-на кг. И куриера би трябвало да вземе 10-12 лева за доставка. Т.е. кошарата ще излезне над 100 лв.
Виж целия пост
# 4
"Поради обема и теглото на стоките (най-често са над един килограм) цената на транспортната услуга е 5 лв. за първа зона, 7 за втора и 9 за трета. Възможни са изключения, в посока намаляване на цената, но това което ще платите в никъкъв случай няма да бъде по-голямо от сумата която ще видите на крайния етап на офрмяне на поръчката."

доставката им е фиксирана на 5 лв за софия, независимо от килограмите, сигурно затова е такава цената на кошарата, т.е. разликата по доставката е вътре в цената на кошарата
Това от опит го знам Simple Smile
макар че парцалите ми от онзи ден надали са минали не знам си колко кг
Виж целия пост
# 5
И аз се интересувам от тази кошарка и ако разбера нещо ще пиша непременно  Peace
Виж целия пост
# 6
Момичета, вижте тази тема - една мама от Стара Загора предлага да донесе кошарки от там, но трябва да я питате дали не са и станали много поръчките...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=87697.0
Виж целия пост
# 7
Някакви новини за кошарките  newsm78
Виж целия пост
# 8
Никъде ли няма такава кошара, никой ли не я е виждал нялъде из ТСМ - те Cry
Виж целия пост
# 9
Такава кошара имаше в Биг Шоп-а на Аксаков - до МОТТО. Само че цената беше около 130 лв ooooh!
Виж целия пост
# 10
Само да допълня, че и в сайта я няма налична, иначе от там щях да я поръчам Sick
Виж целия пост
# 11
ми май вече има
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия