Има ли връzка между дневният режим на бебето в и иzвън корема?

  • 1 073
  • 21
Бебето ми е много активно преz деня, но ноЩем хи4 не го усеЩам, спинка явно и ме оставя и мен да спя, сутринта съЩо се събужда след мене. Сега се 4удя, как ли Ще бъде когато е на бял свят....  Thinking

Как беШе при вас? ИмаШе ли някаква връzка? На ли каzват, 4е ако преz последните седмици на бремеността не можеШ да спиШ, органиzмът по тоzи на4ин те подгптвя zа времето след раждането, когато пак няма да можеШ да спиШ zаради бебето. Ами аz пък спя като пън....
Виж целия пост
# 1
мисля, че има връзка = поне при мен беше така, даже си мислех да пусна такава тема. Какъвто беше режима на бебка в корема, такъв си остана и навъм - сутрин й се спи много, но вечер е доста по - активна.
Виж целия пост
# 2
При мен нямаше връзка - нощно време ме скъсваше да рита, а през деня - спокойствие. След като се роди си спеше по цяла нощ, а през деня ако спи 2-3 пъти по половин час - бях доволна.
Виж целия пост
# 3
сега като чета и се замислям,че може и да има вразка.малката постоянно мърдаше последните два месеца и аз почети не спях и когато се роди това продължи.от новородено все будува.ако е вярно това радвай се поне ще си поспиваш  smile3503
Виж целия пост
# 4
При мен не съм забелязала да има много голяма връзка м/у предродилния и следродилния режим.
Виж целия пост
# 5
Според мен няма връзка  Naughty
Виж целия пост
# 6
Татянче, аз точно тази седмица питах моята акушерка дали има такава връзка, тя ми каза, че били правени изследвания и не се открила зависимост между бебешката активност в и извън утробата.

Да се надяваме на кротки и спящи бебчета!  Praynig
Виж целия пост
# 7
И аз мисля че има връзка С дъщеря ми не можех да спя от ритници и после 2,5 години от ревове нощем Сега се моля за поспаливо бебе но като си знам късмета пак ще будуваме нощем Но това са най сладките безсънни нощи
Виж целия пост
# 8
мен акушерката ми беше казала, че понеже ми е много активно бебето нощем, такова и ще си бъде като се роди. ми... има нещо вярно  Mr. Green още не съм спала цяла нощ откакто се е родила. Татянче,аз викам да не разчиташ на това обаче, лягай и спи сега докато можеш  Grinning
Виж целия пост
# 9
Няма връзка.
Виж целия пост
# 10
При мен няма връзка.Бебчо ставаше най-буен към 22-23:00 а сега точно по това време заспива.За сутрешното събуждане пак не съвпада времето.
Виж целия пост
# 11
Според мен няма връзка  Naughty
И според мен.
Виж целия пост
# 12
При мен имаше връзка. Точно в часовете, в които ставах нощно време, после бебо се будеше...
Така беше в началото, после всичко си влезе в релси.
 Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И аз се чудех има ли връзка, понеже при нас е като при теб: спинкаме непробудно цяла нощ, събудя ли се аз и започна ли да говоря се събужда и той. Ако съм неспокойна е буден, като се кротна и се кротва - пълен синхрон. Но мисля, че единствената връзка е докато е вътре в утробата, защото се влияе от твоето състояние, все пак сте 2 в 1 Mr. Green .
А вече като излезе на бял свят се влияе от други фактори - колики, глад, мокри памперси... Все неща, които не познава в корема.
А това, че последните месеци не може да спят някои добре е заради тежестта в корема и неудобните пози. Не е за никаква подготовка. Peace
Виж целия пост
# 14
Направо незнам.....,но имаше часове ,в които започваше  едно  ритане и въртене.....общо взето беше кротко бебе ...ако съм жадна  риташе....но си спях   нормално до края ....може  би е съвпадение....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия