преглед в МА в детски очен кабинет

  • 585
  • 5
здравейте!ще водя дъщеря ми в  МА в детски очен кабинет,но ме интересува как става това-с предварително записване на час при лекар,или отиваме и чакаме?знам че многократно са обсъждани очните лекари,но конкретно затова не намирам информация,а имам малко бебе и ми е трудно да се разкарвам излишно,защото трябва навсякъде да го вземам с мен
ако някоя мама е ходила скоро,нека да ми пише,предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз водих дъщеря си с направление и чакахме около 10 мин.Не съм си записвала час.Входа е откъм бул.Пенчо Славейков/до клиниката на Чирков/ .
Виж целия пост
# 2
Аз водих дъщеря си с направление и чакахме около 10 мин.Не съм си записвала час.Входа е откъм бул.Пенчо Славейков/до клиниката на Чирков/ .

Здравей, ДР.Дани,

И аз имам дъщеря на 3 месеца, на която лявото око сълзи периодично повече или по-малко с гурдели.Педиатърката ми каза , че се касае за запушен слъзен канал.Взех направление, но така и не разбрах къде точно трябва да я заведа. Има ли Детска клиника или е Детски кабинет и къде точно се намира?

Много ще ми помогнеш ако ми отговориш.

Благодаря.
Виж целия пост
# 3
щом имаш вече направление,отиваш рано сутринта-до 7 часа,на регистратурата,която е до входа на МА откъм болницата на чирков,от там се взима номер за деня,с него отиваш в детски очен кабинет-той е пак там,при този вход,и ви преглеждат безплатно
номер се взима само за деня,и много бързо свършват(трябва рано да се отиде)
започват да преглеждат към 9 часа някъде,мисля че е добре някой да ти вземе номерче сутринта и да чака там,а ти да отидеш като ти наближи реда(аз водих дъщеря ми,от 7 часа чакахме,бяхме 13 номер и влязохме чак в 2!)
ако още нещо има,питай
успех!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Здравейте мамчета,

Получих вашите отговори, все пак да попитам за регистратурата на Майчин дом ли става въпрос - тя е от към болницата на Чирков и кабинета само един ли е че толкова много се чака?
Виж целия пост
# 5
да,тази регистратура,там могат да ти дадат и подробна информация,а иначе в кабинета преглеждат лекари от отделението,и те мисля минават визитация вероятно,после започват да преглеждат...не знам,но и прегледите са обстойни и продължават дълго,та затова може би става бавно
аз все си мисля че с малко бебче ще имаш някакво предимство,защо не звъннеш в МА да питаш,или някое майче да се включи да каже?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия