кантарче и килограми

  • 1 307
  • 20
 newsm78
Я кажете сега на какви кантарчета се мерите, електронни или други такива със стрелки ?!!?
каква марка са и кои са верни и кои не, защото аз в последните няколко дни се качих на няколко различни кантарчета и вси4ките разли4но ми показват и се чудя на кое да вярвам ?!?!?
А съм решила да си потърся някое което поне да показва реалното тегло  Wink Wink  Wink
Виж целия пост
# 1
Абе електронните са най-добре!
Ама и те като им се скапят батериите, започват да показват каквото си искат!
Аз имам иначе вкъщи обикновенно, купуно пред 5-6 години от метро за 17-18 лв.
Мисля, че добре си показва, като го сравнявах с показанията на всички около нас амаааа
няма гаранция!
Истината е, че трябва да се мериш на един и същ кантар, по едно и също време, тогава реално ще разбереш дали си отслабнала или качила hahaha
Виж целия пост
# 2
Ами аз се тегля на електронен и разликата в килограмите ми дава като го сложа на различно място, иначе си е верен. А марката не я знам, не я пише.
Виж целия пост
# 3
Електронен на Елит. Мери точно, когато му се скапят батериите, просто отказва да мери вместо да ме лъже
Виж целия пост
# 4
Ще следя темата  щот на аватара се вижда каква съдба го очаква моя кантар.2 пъти едно и също не показва(децата го попиляха).Затова съм решила при първа възможност да си купя електронен.
Виж целия пост
# 5
Електронен на Елит. Мери точно, когато му се скапят батериите, просто отказва да мери вместо да ме лъже

Oт куде си го взела, да ли в технополисите го има ?!?!?
колко пари4ки е какъв модел, с какви батерии работи?!?!?
Вкъщи имаме доста неща на Елит и вси4ките са 4удесни, та май ще се доверя и сега на тях  Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 6
Електронен на ТСМ миналата седмица си го взех - 19лв.Надявам се да мери точно имам и механичен много стар за сравнение Wink.
Виж целия пост
# 7
Ами казвай де, хайде мери се  Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 8
Моят също е електронен.Мери много точно,до грам.Освен това може да се програмира в зависимост от пола, теглото и ръста да отчита мазнините в %.Кантарите на ТСМ имат същите функции и до колкото съм чувала са добри.
Виж целия пост
# 9
В ТСМ видях кантар-електронен ,без някакви други екстри-15лв.Вижда ми се много евтин,та искам да попитам,дали някоя от вас има такъв?!И какви са отзивите?! newsm78
Виж целия пост
# 10
Имам електронен на Bosch за 150 лв. от Технополис. Мисля,че мери правилно, а от старият ми механичен, разликата е 3 кг. в повече за електронния, което ме изненада неприятно. За един ден качих 3 кг.  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Мера се на обикновен със стрелка,плюс-минус 1 кг разлика дава Wink
Виж целия пост
# 12
Аз се оплаквах вече от един механичен кантар. Подозирах,че не мери правилно и накамарих върху него тежести - 39 килограма. Мереше точно и сега се чудя, възможно ли е до 50 да дава отклонения? newsm78
Иначе съм много доволна от него - показва, че съм 49 кг.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И аз ползвам електронен на TCM,купих си го като бременна.Страшно съм доволна newsm10Но е от малко по-скъпите,беше около 30 лв.Даже е и симпатичен Wink,целият стъклен.
Виж целия пост
# 14
Мера се на обикновен със стрелка,плюс-минус 1 кг разлика дава Wink
И аз с такъв се меря, но ми дава разлика с + 2 кг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия