Търся съвет

  • 3 860
  • 21
След като прочетох всички теми за вагиналните инфекции се обърках, защото се оказва, че може да имам всяко едно от заболяванията /гъбички, хламидия или бактерии/  и преди да си направя скъпите изследвания исках да ви попитам дали някоя от вас има или е имала следните симптоми. Със спирала съм от 2 месеца - Мирена, през това време почти не съм спирала да прокървявам. Преди около месец се излекувах от гъбички с свещички и крем. Но сега 1 седмица след цикъла започнах да получавам бяло течение, премесено с кръв /заради спиралата е кръвта предполагам/, съпроводено със сърбеж, леко оттичане на срамната устничка /едната/, зачервяване. От скоро ползвам интимния гел Лактацид - той уж е с млечна киселина и би трябвало да ме предпазва. Но инфекцията явно си е работила вътре, защото вчера си направих промивка с млечна киселина и симптомите изчезнаха. Опасявах се, че промивката може да попречи на действието на спиралата, но трябваше да направя нещо. С мъжът ми правихме секс, но той казва, че не чувства някакво дразнение. При него всичко си е наред. За какво според вас по-точно трябва да се изследвам?
Виж целия пост
# 1
Аз мисля, че трябва да се обърнеш задължително  към гинеколог. Той най-добре ще прецени състоянието ти и ще назначи необходимите изследвания, ако се налагат такива. Тук може да чуеш много мнения, но кък ще си сигурна, че в твоят случай става дума за същото!!??
Пожелавам ти висчко да е наред и бързо да се оправиш.
Виж целия пост
# 2
Обърни се към гинеколога си.
Виж целия пост
# 3
Задължително отиди на добър гинеколог  Peace
Желая ти успех  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Тъй като картината, която описваш е по-специфична, добре е да я представиш на гинеколог - така, както си я описала тук.
При всички положения трябва да се направи една микробиология и една цитонамазка - те се поемат от здр. каса.
Според мен, проблемът може да е от спиралата.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 5
Да-в никакъв случай не пристъпвай към самолечение.Консултирай се със специалист.Пожелавам ти скорошно отстраняване на проблема. Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
по-добре отиди на лекар,мисля че имаш нужда от гинеколкогичен преглед!така само със съвети надали ще можем да ти помогнем
Виж целия пост
# 7
Тъй като картината, която описваш е по-специфична, добре е да я представиш на гинеколог - така, както си я описала тук.
При всички положения трябва да се направи една микробиология и една цитонамазка - те се поемат от здр. каса.
Според мен, проблемът може да е от спиралата.
Успех  bouquet
newsm10
Виж целия пост
# 8
Аз мисля, че трябва да се обърнеш задължително  към гинеколог. Той най-добре ще прецени състоянието ти и ще назначи необходимите изследвания, ако се налагат такива. Тук може да чуеш много мнения, но кък ще си сигурна, че в твоят случай става дума за същото!!??
Пожелавам ти висчко да е наред и бързо да се оправиш.
thumbsup
Виж целия пост
# 9
Това за да отидеш на гинеколог си е ясно, че ще отидеш, но така както го описваш май правиш реакция към спиралата  newsm78 Дано да не съм права, но личния ми опит е подобен ...
Виж целия пост
# 10
Силве, би ли ми разказала по-подробно за твоя проблем със спиралата и какво лечение ти приложиха  Praynig
Виж целия пост
# 11
Като начало си махни спиралата.
Виж целия пост
# 12
Като начало /може би 10-15 дена след слагането/ започна да ми пари и получих сърбеж. Викам си - ОЛЕЕЕ гъбички. Предприех самолечение със лайка и смрадлика. Малко се поуспокоиха нещата за ден-два, но после като отидох на лекар ми казаха че лигавицата е реагирала много бурно. Това, което аз мислех за течение премесено с кървави жилки, всъшност било гной с кръв. Както и да е - след като я махнах правих промивки, пих антибиотик и ... реших, че повече не искам и да чуя за спирала. Искам да подчертая, че аз съм алергична към доста неща, така че надявам се при теб спиралата да е решение - все пак е един от най-добрите и сигурни средства за предпазване. Ти кога ще отидеш на лекар?   
Виж целия пост
# 13
А, сега видях че сме съгражданки  Hug При кой лекар ходи? Да не би нещо да не я е поставил правилно? Не е редно да кървиш постоянно!!!  newsm78
Виж целия пост
# 14
Radvam se 4e si namerih kompaniq ot Ruse. Pri d-r Shishkova hodq ot zabremenqvaneto /predi godina i 2 meseca/ nasam. Utre mislq da q posetq. No az ve4e dosta vreme sam sas spiralata i ne mislq, 4e e alergiq, a nqkakva infekciq. A ti pri kogo hodi6?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия