Въпрос за Т-Маркет

  • 2 109
  • 15
В нашия квартал нямаме, но чух нещо за там което запрати директно в оркестъра... Shocked

Промоция на бебешки обувки 19-23 номер за 7 лв.

Купувал ли е някой нещо оттам и с какво качество са стоките? (не че това, което се продава в търговската мрежа, е много сигурно  Mr. Green)
Виж целия пост
# 1
Видях в Метро патъци на Сандик и друга фирма (чието име ми убягва)-бяха между 7 (платнени гуменки) и 15 лв (кожени обувки, шити с подметка).
На мен ми харесаха, но изчаквам да проходи човекът и тогава да му меря патъчки-иначе бяха с меки подметки, не хващат глезена, приятни цветове, подложка на стъпалото-приличат на останалите  Peace
Виж целия пост
# 2
Имаме Т-маркет до нас. Страшно съм недоволна от този магазин. Няма разнообразие на стока, а тези промоции обикновено са на некачествени китайски стоки. Не знам дали конкретно в момента има такива обувки, но преди седмица бяха пуснали кецове на ниска цена, бяха ужасни.
Виж целия пост
# 3
Имаме Т-маркет до нас. Страшно съм недоволна от този магазин. Няма разнообразие на стока, а тези промоции обикновено са на некачествени китайски стоки. Не знам дали конкретно в момента има такива обувки, но преди седмица бяха пуснали кецове на ниска цена, бяха ужасни.

Не бих казала ! Понякога има находки, както в случая.
Много са готини даже обувчиците, да не говорим че детето ще ги носи максимум един сезон! Бих купила за моя, ном са само малки номера ...
Виж целия пост
# 4
Имаме Т-маркет до нас. Страшно съм недоволна от този магазин. Няма разнообразие на стока, а тези промоции обикновено са на некачествени китайски стоки. Не знам дали конкретно в момента има такива обувки, но преди седмица бяха пуснали кецове на ниска цена, бяха ужасни.

...на всичкото отгоре и лъжат безобразно с цените, на етикетите има една цена, а на касата - друга... #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Да има такива обувки, симпатични са, но явно има нещо нестандартно в тях или пък крака на моето дете не е в ред, но нито един чифт не можа да му стане.
Виж целия пост
# 6
Имаме Т-маркет до нас. Страшно съм недоволна от този магазин. Няма разнообразие на стока, а тези промоции обикновено са на некачествени китайски стоки. Не знам дали конкретно в момента има такива обувки, но преди седмица бяха пуснали кецове на ниска цена, бяха ужасни.

...на всичкото отгоре и лъжат безобразно с цените, на етикетите има една цена, а на касата - друга... #Cussing out

Съгласна съм.
Имаме близо до нас и съм страшно разочарована.
Само рекламата им е голяма, а иначе - пълни боклуци продават. Дори последния път - хлябът им беше твърд, а бананите почернели - нищо не купих.
Дрехите наистина са основно китайски - имаха едни якета, когато ходих - същите на далеч по-ниска цена видях да висят пред вратата на магазин за 1 лев.
А и винаги има километрични опашки - не разбрах само дали касиерките са бавни или хората се лъжат и много пазаруват. newsm78
Виж целия пост
# 7
До нас съвсем наскоро откриха такъв магазин. Доволна съм. Може би им е още раничко да се излагат  Laughing
Пиша в темата, заради въпросните обувки на промоция. В петък се разхождах, за да купя на детето обувки, и влязох в "Бързаков". Същата марка обувки, но в различна номерация, струваха около 20-23 лева. Абсолютно същите бяха като в Т-Маркет. Ми, ако му ставаха на моя малък гигантчо, сигурно щях да му взема за 7, вместо за 23 - при условие, че са еднакви  Rolling Eyes
Другите стоки в магазина също ми харесват засега. Купих си пластмасови съдове на промоция, кофа с моп - отново промоция ... Определено има добри попадения понякога  Party
Виж целия пост
# 8
До нас също отвориха- Люлин. Ходих точно три пъти и нищо не купих. Боклуци. А как мирише вътре. ooooh!
Виж целия пост
# 9
И аз съм разочарована от Т-маркета до нас. Няколко пъти ходих все на боклуци попадам. Имам приятелки, които обаче се хвалят как са си купили кебапчета за по 10 ст. , детско колело за бутане за 3 лв., но аз не съм видяла нищо което да си струва парите.
Виж целия пост
# 10
В Перник има Т-маркет. Пазарувала съм от там. Но освен обичайните хранителни продукти, други неща не съм купувала. Всъщност купих на детето пантофки от там за около 2 лв., но се оказа, че не са много-много добри, защото започнаха да кляпчат. Иначе има добри промоции. Скоро имаше на хляб, най-обикновен, НЕ некачествен, за около 20 и няколко стотинки. Сбиха се хората да го купуват, дори бяха мисля, ограничили количеството до хляб-два на човек. Имало е промоции и на кайма, но не съм я купувала, че съм малко предубедена.
Сега в Перник правят Билла. Та малко да обърна темата: този магазин наистина ли е по-скъп от Метро и Т-маркет?
Виж целия пост
# 11
Видях в Метро патъци на Сандик и друга фирма (чието име ми убягва)-бяха между 7 (платнени гуменки) и 15 лв (кожени обувки, шити с подметка).
На мен ми харесаха, но изчаквам да проходи човекът и тогава да му меря патъчки-иначе бяха с меки подметки, не хващат глезена, приятни цветове, подложка на стъпалото-приличат на останалите  Peace

Имаше преди време на Dandy...много са хубави... Peace
Виж целия пост
# 12
Въпросните обувчици са с много мека подметка, почти като пантофки са - това е уловката в обучиците за 7лв.
Виж целия пост
# 13
Работя във фирма която преди време зареждаше Т- маркет или ВП- маркет (те са едно и също)
Не мога да се похваля с пазаруването си от там ,но мога да кажа че са неориентирани хора.В смисъл - не можаха да си организират кой ще е МОЛ-а.Всяка седмица се менеше и съответно се връщаха фактури .Е това може да се каже че е с цел забавяне на плащането.
Но на външен вид като маркет са го издокарали де
Виж целия пост
# 14
Въпросните обувчици са с много мека подметка, почти като пантофки са - това е уловката в обучиците за 7лв.
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия