трикове за прикриване на голям нос

  • 7 214
  • 7
 newsm78
Хей момичета, я кажете как се прикрива малко по-дълъг нос. Аз съм чувала за разни трикове при гримиране, но съм много зле относно този вид изкуство, или определен тип прическа може би?  newsm68
Виж целия пост
# 1
newsm78
Хей момичета, я кажете как се прикрива малко по-дълъг нос. Аз съм чувала за разни трикове при гримиране, но съм много зле относно този вид изкуство, или определен тип прическа може би?  newsm68
Това, което съм чела, тук-там е, че на върха и към края на носа се слага по- тъмна пудра, а по- нагоре по- светла. Така се постига оптически ефект на скъсяване на носа.
Моят нос едно време го намирах къс и широчък и съветът беше да слагам светла тънка ивица, започваща между веждите и стигаща до края на носа, а в страни към ноздрите по-тъмна пудра /руж/.
Виж целия пост
# 2
Опитвала съм някакви такива мацаници, но обикновенно ставам като клоун.
Виж целия пост
# 3
Освен с грим може да помислиш за прическата.Ако косата е къса естествено,че носът ще се вижда отдалече,но ако е оформена около скулите и е с обем newsm78.Ако очите са силно подчертани ще привличат погледа и големия нос няма да прави голямо впечатление-така мисля. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Освен с грим може да помислиш за прическата.Ако косата е къса естествено,че носът ще се вижда отдалече,но ако е оформена около скулите и е с обем newsm78.

Аз пък бях чела, че лицето трябва да е максимално открито, защото ако е оформена косата около скулите, носа ще "стърчи" и ще се откроява  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5

 Най-големият трик е да не ти дреме и да се възприемеш с това, което имаш. Това е най-доброто решение  Peace
Виж целия пост
# 6

 Най-големият трик е да не ти дреме и да се възприемеш с това, което имаш. Това е най-доброто решение  Peace

да това е много ми харесва.
Ако си с бретон - махни го. Определено подчертава както и ако си без но с път по средата. Ако неможеш да се гримираш както са ти казали по -горе просто като си слагаш руж си мацни и малко на върха на носа.
Виж целия пост
# 7

 Най-големият трик е да не ти дреме и да се възприемеш с това, което имаш. Това е най-доброто решение  Peace
newsm10
Много мерси за съвета! На теб сигурно ти е лесно като те гледам каква си хубавелка. Преди носът ми ме комплексираше страхотно, но вече свикнах горе-долу, т.к. освен пластичен хирург нищо друго няма да го скрие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия