Как усещате бебето - като гъделичкане или....

  • 5 926
  • 35
Здравейте, мили мами!

Вече съм в края на 13 г.с. и усещам гъделичкане в областта на корема! Така ли се усеща бебчо? Или е просто реакция?

Успешна седмица!
Виж целия пост
# 1
На мен ми се струва рано да го усещащ в 13 г.с., но по-принцип всичко е възможно.
При някои е като гъделичкане, както ти си го описала, аз лично го усещах като къркорене на червата, а по-късно като съвсем леко потупкване.
 Hug
Виж целия пост
# 2
Да и аз така четох, че е рано, но като се има впредвид, че докторката ми има съмнения относно термина ми, съответно г.с. може би сега е момента. Всеки път термина ми се измества с няколко дни назад, по мои изчисления трябва да съм 15 г.с. / първи ден от последен цикъл 15.12.2005г./, а според кръглия календар на моята докторка съм около 13г.с., но каза, че сигурно ще се промени!
Виж целия пост
# 3
Аз го усетих като гъделичкане или по-скоро като разместване на блузката/все си я оправях докато разбера/,но ми се случи чак в 19 г.с.
Виж целия пост
# 4
Аз към 20-та усетих като пърхане ....пришава така нещо....все   едно когато  ти "пърха"  сърцето ...нали ти се е случвало понякога.....така ....леко ....
Виж целия пост
# 5
Първите пъти го усещах като леко потупване отвътре.
Виж целия пост
# 6
Аз го усетих в 20г.с.Направо си ме ритна.  preggo
Според мен е рано да го усещаш още.
Виж целия пост
# 7
И при мен 1вото усещане беше в 4тия месец... направо си ме ритна, и беше като боцкане с кърфичка Simple Smile
Та като ме зарита от 4тия месец мойта Дияна... та до края Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Тия гъделичкания и къркорения изобщо не ги гадаех бебе ли са, черва ли са...
В 18та г. седмица направо си ритна, мъжа ми го усети също, защото бях седнала в скута му пред компютъра и беше сложил ръце на корема ми. И това приех за датата на първите движения, които съм усетила. Със свидетел при това. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Здравей,
Аз_го_усетих_в_края_на_17_г.с._като_леко_кратко
_"сърцебиене",но
под_пъпа.
Мисля_че_ако_ти_е_първа_бременност_едва_ли_го_усещаш
толкова_рано,колкото_и_да_си_физически_слаба.
На_мен_лекарите_ми_бяха_казали_да_се_ослушвам_за_бебето
след_17-18_г.с._и_така_и_стана.
Лека_бременност!
Виж целия пост
# 10
Аз го усетих по коледа  Party което си е направо в края на 4 месец Peace. След това започна редовно да си рита а сега направо неспира  Joy
Виж целия пост
# 11
Като леко потупване от вътре,и като тупкане на сърчице, е такова нещо Wink
Виж целия пост
# 12
Като леко потупване от вътре,и като тупкане на сърчице, е такова нещо Wink
Да,именно  newsm10
Виж целия пост
# 13
Мисля, че ти е още раничко- доктора каза че чак към 20г.с. започва да се усеща! Аз го усетих края на 4-тия месец, като къркорене в корема, по-точно като някакви балончета и като пърхане.огледни тук, може да ти е полезно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88080.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=82224.0
Има и други подобни теми, поразрови се малко и ще намериш!  Hug
Виж целия пост
# 14
на мен ми се струва малко рано да го усещаш бебето още(по-принцип се усеща между 18-20 г.с.)иначе аз го усетих кам 18 г.с. като леко побутване в корема!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия