срок на годност на пюренцата ХИП

  • 470
  • 10
днес за първи път дадох на бебка от малките пюренца на ХИП тиква и картоф, но понеже не съм заместила цяло хранене ми остана половината пюре. изчетох етикета но никъде не видях да пише колко часа след отваряне може да се ползва, съхранено в хладилник. въпросът ми е мога ли другата половина да и дам утре-някой от вас ползвал ли е тези пюренца два последователни дни Confused
Виж целия пост
# 1
Да, можеш стига да не си давала на бебето да яде от самото бурканче, понеже от слюнката останала по лъжицата храната се разваля много бързо, мисля че срока на годност след отваряне е 2 дни/48 часа/

Когато отвориш бурканчето с чиста лъжица си изсипваш грамажа, който ще изяде детето и останалото количество от бурканчето го съхраняваш в хладилника за другия ден  Grinning
Виж целия пост
# 2
Скъсай етикета, от вътрешната страна пише

Да, можеш стига да не си давала на бебето да яде от самото бурканче, понеже от слюнката останала по лъжицата храната се разваля много бързо, мисля че срока на годност след отваряне е 2 дни/48 часа/

Когато отвориш бурканчето с чиста лъжица си изсипваш грамажа, който ще изяде детето и останалото количество от бурканчето го съхраняваш в хладилника за другия ден  Grinning


така е
Виж целия пост
# 3
Можеш другата половина да и го дадеш утре . Няма никакъв проблем . Малкия до скоро ядеше само Хип и се е случвало такъв момент - да му го оставям за следващия ден. Мисля , че всички пюрета могат до 48 часа да се съхранят в хладилник , но аз толкова не съм изчаквала . От днес за утре обаче  и сега му ги прибирам , особено плодовите .  Grinning
Виж целия пост
# 4
Да, можеш стига да не си давала на бебето да яде от самото бурканче, понеже от слюнката останала по лъжицата храната се разваля много бързо, мисля че срока на годност след отваряне е 2 дни/48 часа/

Когато отвориш бурканчето с чиста лъжица си изсипваш грамажа, който ще изяде детето и останалото количество от бурканчето го съхраняваш в хладилника за другия ден  Grinning

то ако го отвориш днес на обед, принципно и вдруги ден наобед може да дадеш от него
Виж целия пост
# 5
Някои от пюренцата на Хип са с годност 48 часа след отварянето им,но има и някои 24 часа.При всички положения не е проблем да дадеш останалото на другия ден  Peace
Виж целия пост
# 6
Да, можеш стига да не си давала на бебето да яде от самото бурканче, понеже от слюнката останала по лъжицата храната се разваля много бързо, мисля че срока на годност след отваряне е 2 дни/48 часа/

Когато отвориш бурканчето с чиста лъжица си изсипваш грамажа, който ще изяде детето и останалото количество от бурканчето го съхраняваш в хладилника за другия ден  Grinning

то ако го отвориш днес на обед, принципно и вдруги ден наобед може да дадеш от него



Можеш, ако е останало нещо в бурканчето  Grinning
Виж целия пост
# 7
разрежи етикрта.от вътрешната страна пише за съхранението му
Виж целия пост
# 8
е това със начина на съхранение от вътрешната страна на бурканчето направо подложи моята интелигентност на съмнение newsm78 честно казано никога не бих се сетила , но е факт-разрязах етикета и от вътре е упътването Joy
благодаря ви майчета
Виж целия пост
# 9
има една миниатюрна ножичка нарисувана, ако не ти кажат, няма да я видиш
Виж целия пост
# 10
Аз нали съм си любопитна , сама си го намерих  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия