Моля, помогнете с информация

  • 543
  • 4
Здравейте, моля ви за малко помощ. Днес се установе, че за втори път за изтеклия месец и половина имам увеличени стойности на налягането в матката (май беше нещо такова). Установи се чрез Доплер. Миналата седмица лежах в болница за задържане, изписаха ме, защото се чувствах добре, а днес след Доплера ме карат да постъпя отново в болницата.
Тъй като докторите нищичко не обясняват, моля ако някой има възможност да ми препоръча сайт или друга информация за повишеното налягане в матката - какви са рисковете, на какво се дължи, какво е лечението (изобщо има ли такова) и пр.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала нищо по въпроса, но повтигам темата, че съвсем изпадна назад...
Виж целия пост
# 2
Много странно ми звучи това.Не съм чувала, но искам да те питам имаш ли някакви заболявания по принцип???
Виж целия пост
# 3
За първи път чувам.
Това "налягане в матката" има ли някакво медицинско название?Така по-лесно ще се намери информация, ако пусна търсачки из нета.
Виж целия пост
# 4
Вътреутробното налягане нараства при големи натоварвания, физически труд, напрягане, при остри бронхити, придружени с продължителна кашлица.
При голямо повишаване на вътреутробното налягане е възможно тазовите органи да се смъкнат надолу, матката започва да притиска дебелото черво и пикучния мехур и се затруднява тяхното функциониране.
Това го четох скоро в rozali.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия