Baby shower

  • 4 019
  • 9
Ще правя baby shower( женско парти с подаръци за бъдещо бебе)  на една приятелка .Ще има и игри.Сещам се за 3,4 от моето парти,но ми се ще да знам и още.В  някоя от темите се говореше за това  ,но не мога да открия нищо .Ще се радвам на всякакви идеи,съвети,линкове,снимки и всичко свързано с празника!
Балгодаря ви,мами!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Открих,открих някой от темите,но ще се радвам на идеи за игри!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз съм присъствала 2 пъти на подобно мероприятие, но не е имало никакви игри Whistling
В какво точно се състоят те ако не е тайна newsm78 Wink

Снимки имам, но те са ...няколко жени седнали на маса на сладка раздумка или пък разопаковане на подаръците Laughing
Виж целия пост
# 3
според мен игрите на baby shower- а са нещо абсолютно скучно и безмислено. присъствала съм на няколко такива, с коя от коя по-инфантилни игри. точно поради тази причина категорично отказах да ми правят такова нещо.
ако аз организирам за приятелка бих осигурила меню и приятна компания за лаф, игри категорично НЕ!
Виж целия пост
# 4
В неделя беше моя baby shower Laughing
Не беше типично парти де, реших, че ако е много скучно ще прибегнем ди игри, но така и не стигнахме до тях. Забавлявахме се с отварянето на подаръците и разясняване кое за каво служи, повечето ми приятелки си нямат деца още и беше интересно да разберем как служат джиджафките, които ми подаряват Joy
 Иначе се бях информирала за игри, ето тези които научих:
1) Всички написват на листче колко са предполагаемите килограми на майката и обиколката на корема и, най-близката стойност печели.
2)познай от какво е пюрето hahaha, чувала съм, че са гаднички Mr. Green
3)всеки записва кога смята, че ще се роди бебто, естественно после има печеливш Party
4)кой ще изпие най-бързо бира от бебешко шише Mr. Green
  И за други съм чувала, но ми се сториха тъпи.
Успех и да разкажеш как е минало партито!
Виж целия пост
# 5
Аз съм присъствала до сега на 2 такива събития. Единия бейби шауър беше в моя 4ест. Игри не е имало. беше много приятно, оба4е, поговорихме си, посмяхме се. Разгледахме подаръците. даваха съвети, хапнахме, глезиха ме ... дали ми е удобен този стол, ако искам да седна на канапето ... ама как така няма да хапна от тази торта...тогава, ако искам, друго да ми предложат .... и така  Mr. Green
Организаторка беше шефката ми и се състоя в нейната къща.
Виж целия пост
# 6
И моите baby showers, и на всички, на които съм присъствала, минаха без игри. Достатъчно забавно е да хапнете, пийнете, да си поговорите и да се отворят подаръците (най-хубавата част).  Laughing

Иначе за идеи за игри:

http://bbs.babycenter.com/board/pregnancy/babyshowers/9157

Успех!

Виж целия пост
# 7
hubavo nesto sa baby showers ..
igrite spored men poniakoga sa izli6ni ili po to4no ne ostava vreme za tiah!
moit baby shower be6e organiziran bez igri no pak be6e iznenada i si niamah napredstava kakvo parti mi biaha ustroili..
Виж целия пост
# 8
И аз съм присъствала на 2 БШ, но нито на моя, нито на другото момиче имаше игри. А изобщо не беше скучно, доста добре си изкарахме и на двата. Имам страшно много спомени

Това е сайт със много такива игри, дано да ти е от полза
http://baby-shower-games-etc.com/free_baby_shower_games.htm

Приятен празник с или без игри Wink
Виж целия пост
# 9
Много балгодаря за отговорите ,мами!
Разгледах сайтовете, интересни неща намерих.
Поздрави!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия