Какво да направя? Чувствам се адски виновна...

  • 1 419
  • 16
Здравейте. Ще разкажа на бързо какво се случи в неделя. Бяхме излезли с дъщеря ми в квартала и срещахме нейната приятелка от ДГ с баща си. Попитахме ги дали ще дойдат с нас в двора на ДГ да поиграят децата, таткото каза, че има работа и пусна детето с нас. Само да вмъкна, че детето е идвало няколко пъти в къщи на играят с дъщеря ми, с майката не сме приятелки, но имаме общи теми поркай децата и се разбираме добре. И така, децата си играха, после се прибрахме в къщи да обядват и пак излязохме. И двете са доста буйни, бягат, скачат, гонят се, измислят си разни игрички, които обаче не са да стоят на едно място, а и аз не съм от майките, които казват непрекъснато "не бягай, ще се изпотиш", "Не скачай, ще паднеш", разбира се, че ако мисля, че е опасно им правя забележка. Двете си играеха стъпвайки върху гумите в двора на градината, явно че по едно време се измориха и седнаха всяка на по една гума и както си седяха другото момиченце се похлъзна и падна на земята, веднага я вдигнах, тя се разплака и каза, че я боли. За нещастие сега е със счупено рамо. Много виновна се чувствам, не знам какво да направя, майката не ме обвинява за нищо, каза, че и тя да е била там е можело да се случи, обаче аз се чувствам ужасно, не съм на себе си.
Виж целия пост
# 1
Права е другата майка, моя пред очите ми си разби главата. Освен с дъщеря ти редовно да й правите посещения, докато е гипсирана (то дали се и гипсираше рамо newsm78), друго не се сещам  bouquet
Виж целия пост
# 2
Определено и аз съм на мнение, че даже да е била с майка си е могло да се случи. Може би ако и занесете някакво дребно подаръче и както е споменала Веси по-чести посещения ще се отрази добре. Но не се чуствай виновна.
Виж целия пост
# 3
Сигурно и аз бих се чувствала така, доста е неприятно. Успокой се , на всеки може да се случи! Дано детето се оправи бързо Peace
Виж целия пост
# 4
не се чувствай виновна...не си направила нищо лошо....аz бих направила сладки или торта и бих ги  zанесла да ги иzпапкат zаедно, докато си играят.....
Виж целия пост
# 5
Много неприятна случка. И аз бих се чуствала така, но другата майка явно е достатъчно разумна и интелигентна и си дава сметка, че това е нещо, което може да се случи навсякъде и по всяко време.
Успокой се, детето ще се оправи!
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви, момичета,.
Довечера ще наминем да видим детенцето, ще измисля някаква изненада, че да не му е мъчно за градината.
Виж целия пост
# 7
И аз бих се чувствала виновно. Не го казвам, за да те упрекна в нещо.
Белите с малчуганите стават бързо. Направете хубава изненада на малката палавница.
Виж целия пост
# 8
Уф, много е гадно така, наистина. Може да се случи и пред очите на майката, но то за това чужди деца се гледат трудно, защото отговорността е голяма...
Ами то станалото - станало... добре, че само това се е случило. Сега тъкмо ще станете с майката приятелки.
Виж целия пост
# 9
Всеки на твое място би се чувствал така, макар че реално нямаш вина. Такива неща се случват непрекъснато.  Hug
Чудесен е съветът да ходите на посещения.   bouquet
Виж целия пост
# 10
Наистина много неприятна случка.Аз също бих се чувствала виновна.Но не се обвинявай-можеше да се случи при всеки. Sad
Виж целия пост
# 11
Мда, много неприятно, представям си как се чувстваш. Но пък няма причина да се чувстваш виновна. Белите стават, както са писали и другите, за секунди и не винаги можеш да реагираш.

Посещавайте детенцето, занесете му някакъв подарък.
Виж целия пост
# 12
Ох, милата  Hug Просто е било писано да се случи тогава.
Виж целия пост
# 13
Не се обвинявай, пред всеки можеше да се случи Hug
Виж целия пост
# 14
Наистина гадно преживяване, но ти не си виновна мила  Naughty ни най - малко.Както ти е писала Амей, направи нещо сладичко и отиди в тях да се почерпят момичетата Peace
На всеки може да се случиза съжаление и важното е, че не те обвиняват, че има и обратното ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия