Пак за ушите.

  • 5 260
  • 7
Преди време бях пуснала тема по същия въпрос. Много ме сърбят ушите и имах увеличена секреция.Разбирасе съветите, които получих бяха най-добре да отида на лекар.Е отидох изписаха ми лечение но ефекта е нулев. Съпруга ми прочете някъде в нета , че това е отит но там не пишеше за начин на лечение. Тази сутрин като се събудих на възглавницата ми имаше петно а от ушите ми течеше някакъв бял и миризлив секрет. Моля ви помогнете ми защото явно докторката мисли , че имам алергия а лечението и нямаше ефект. Така съри , че ми идва чак мозъка да си почеша а в същото време ушите ми за много разранени. Кажете що е отит и как се лекува моля.
Виж целия пост
# 1
Отита е възпаление на ушите. Моят съвет е да се върнеш при доктора. Бъди строга и настояваи да си свърши работата както трябва т.е. да те излекува. Ако не му дигни един скандал и ти4аи при друг лекар. Незнам дали има лекари които 4етат този форум, но на мен ми писна от некадърници  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Дияна до сега е имала 4 отита, но при нея няма сърбене, секрети, има много силна болка.
Отиди пак на УНГ специалист. Кажи какво не ти е помогнало, и съответно да ти наложи адекватно лечение. С отит-а шега не бива.
Виж целия пост
# 3
Чувала съм, че при гъбички в ушите секретът е бял и слузест и че имало сърбеж. Иди пак на лекар и настоявай да ти вземат секрет за изследване.
Виж целия пост
# 4
Safo аз още първия път като отидох исках да ми вземат секрет за изследване за гъбички но тя категорично ми отказа. Доводите и бяха, че тя е лекаря и тя решава да даде ли направление или не. Била съм много нахална аз да иказвам какво искам и като много знам да се лекувам сама. Тук в Монтана занам за още един УНГ но за него отзивите са ужасни поради негова погрешно поставена диагноза сина на моя близка щеше да загуби слуха си. Днес прочетоя някъде в нета, че трябвали да се капват по няколко капки силицилов спирт но не съм много сигурна дали е редно а и като си представя как ще ме щипе...
Незнам вече какво да правя иде ми да си разглобя главата за да се почеша чак отвътре та да спре да ме сърби така подлудяващо.
Виж целия пост
# 5
Иди пак и ако ти откаже отново, върви направо в ХЕИ и поискай да ти вземат секрет, а ти си плати изследването.
Виж целия пост
# 6
И това беше вариант но тя каза, че щом нямам доверие в преценката и да ходя при друг. А и в нашето ХЕИ вече не правят изследвания. Има някаква нова лаборатория но аз незнам къде е за това помолих за помощ тук.
Виж целия пост
# 7
Йоан имаше гъбички след операцията си. Точно както ти го описваш - белезникаво на цвят течение и  неприятна миризма. Предписаха му капки, които съдръжаха антибиотик и нещо противовъзпалително - "Берлицетин" се казваха. След 5 дни лечение, вече няма проблем. Гъбчките в ушите, както и навсякъде другъде, са много упорити. Дано успееш да убедиш лекарката си или отиди при специалист ( ега ти - за какво са тия джи пи-та изобщо #Cussing out).  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия