Лимони?!

  • 916
  • 14
Установих че дъщеря ми обича лимони, мислите ли че има проблем да и давам да смуче от време на време някое резанче.
Виж целия пост
# 1
Няма проблем  Peace щом вече си давала и няма някаква алергична реакция  Grinning

Ако е вярна лентичката, Честита ти рожденничка, да ти е жива и здрава   bouquet
 
Виж целия пост
# 2
Не, след годинка няма проблем, дъщеря ми също е голям фен на лимоните  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Щом е навършило годинка може. Моето дете също обича лимони.
Виж целия пост
# 4
аз давах на Алекс по 1 резанче още от 6м.като го видеше в чашата със студения чай започваше да маха с ръчички и аз и давах-харесваше и даже не се мръщеше Grinning
Виж целия пост
# 5
Аз слагам в сокчето. Познавам бебе, което на 9 месеца е ги яде се невероятен апетит. Бабата на бебето е педиатър и каза, че няма никаквъ пролем щом няма алергична реакиця.
Виж целия пост
# 6
Да ги яде,щом ги обича детето Peace
Виж целия пост
# 7
И дъщеря ми е фенка на лимоните.
Щом й харесват, нека си хапва Wink
Виж целия пост
# 8
Ние също много обичаме лимони.Давам й често и така хубаво си го усмуква.
Виж целия пост
# 9
При нас също лимоните са на голяяяма почит. Не я спирам да си яде, щом толкова се кефи Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Давай смело!
Можеш да й правиш сокче като добавяш вода и захар
Виж целия пост
# 11
И при нас лимоните са на по4ит. Първия път дадох,  когато Дамян бе6е на 8 месеца....

Весел празник, виждам, 4е имате повод!!!!
Виж целия пост
# 12
Аз си мислех, че само моята яде лимони, като ябълка, но сега виждам, че има и други такива ядливи това нещо, от което на мен направо ми настръхва главата, а като започнат с баща й, направо излизам от стаята ...  Laughing
Виж целия пост
# 13
Да, и моята много ги обича. Само мий хубаво кората (дори с четка и сапун), че ги пръскат с разни гадости, за да не се развалят!
Виж целия пост
# 14
Дадох й лимон още преди месец. Остана очарована и сега често й предлагам да се подкиселява  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия