Съвет за бебефон ?!?

  • 15 655
  • 20
CHIPOLINO:   http://www.family-bg.com/catalog/prX_1677.htm

BERTONI:    http://www.family-bg.com/catalog/prX_1588.htm

Предварително съм ви благодарна за помоща, тъй като няма да можем да си позволим от по-скъпичките бебефони  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Ние ползваме Бертони и сме доволни!
Виж целия пост
# 2
Ползвам Бертони - доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 3
Нашият е Chipolino.Доволни сме и е с много хубав дизайн/автомобил с едно лъвче вътре,наистина много сладък/,но няма настройка за сила на звука и се включва от най-малкия шум-например от климатика,което е доста дразнещо.Съпругът ми го избрал,защото му харесал как изглежда,другите били като радиостанции,но съвсем не помислил за възможностите за настройки!Тези,които ти си показала също нямат такава настройка/нащият е със същите възможности/.Трябва да може да се настройва приемникът да се вклучва от малко по-силен шум,иначе ще подскачате като нас Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Нашия е филипс и съм много доволна  Peace
Сори, че не съм по темата
Виж целия пост
# 5
Ние ползваме Бертони и сме доволни!

И ние
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички за сондажа на мнения - значи на Бертони не е лош Mr. Green
Мерси отново и целувки на всички бебета Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
ние ползваме камера (закупена от метро за 20 лв)черно-бяла е,но и без това ползваме само звука защото нямаме свободен екран за нон-стоп наблюдение,а уредбата седи като мебел ,та влезе и тя в употреба Wink
Виж целия пост
# 8
Според мен какъвто и да вземеш няма да сгрешиш.Все пак това е бебефон и не се очаква кой знае какво от него.Нашият е Фишър Прайс,но предполагам,че върши същата работа като Бертони.  bouquetВиждам,че вече си на финала.Леко раждане.
Виж целия пост
# 9
ДониБони - колко ти струваше Филипса ? Много я тача тази марка !
Виж целия пост
# 10
Вечерница и аз я тача тая марка в Техномаркет отидохме да купуваме обаче продавачите ме разубедиха казаха,че много проблеми имат и оплаквания и не са чувствителни на звук.Трябвало бебето силно да вика че да се чуе и да се включи..
Виж целия пост
# 11
Има разни бебефони, които не ловят през стени с много желязо в тях. Един приятел смени три, докато намери такъв, който действа на тяхна територия. Има бебефони, които са за открити площи. Аз също съм се замислила напоследък за бебефон, но този мой познат направо ме същиса с тези изказвания. Сега и аз се чудя какъв да звема???
 Според него най-сигурния бебефон е камера + микрофон, свързана за компа, а оттам за ТВ-то  Laughing
Виж целия пост
# 12
А от кой модел на бертони сте доволни, че то има няколко май?
Виж целия пост
# 13
Да питам и аз за бебефона на бертони ,(извинявам се ,че ползвам чужда тема)постоянно ли чувате шума от стаята или само бебчето като заплаче?При мен само лампите светват и на моменти се чува шум .Все си мисля ,че нещо не работи както трябва . Thinking
Виж целия пост
# 14
Бертони - за 45 лв от Хит и си изкарахме дори гаранция /а по принцип не давали Shocked/. Иначе съм го виждала и по-скъп с по 10-20 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия