FIFA world championship 2006

  • 637
  • 1
vapros kym tatkovcite tuk. nqkoi ot vas ima li nqkakva ideq ot kyde moga da si nameq bileti za polufinalite i finalite ne svetovnoto tazi godina. proverih nqkolko turisti4eski agencii i te ne sa naqsno oshte dali shte mogat da osigurqt bileti i na kakva cena. Ako imalo angliiski otbor na finala cenata shtqla da e mnogo visoka. i agenciite si namirali bileti ot vtora ryka. Shte pytuvam do Munchen i ako nqkoi ima ideq tam na mqsto otkyde moga da potyrsq mnogo shte mi pomogne. On line bileti kakto se sehtate nqma, t.e namerih edni po $6500 ama mi e skypi4ko neshto.
Виж целия пост
# 1
билетите за световното тази година доколкото знам са разпределени чрез лотария и са поименни. Като си ги купуваш ти вземат паспортните данни и т.н., това с цел да се предотврати препродажбата. В тази връзка сигурно няма да има голямо предлагане на черно. В Германия пак така са разпродадени доколкото разбрах.а за агенции -ега ти цените предлагат  Shocked 5-8000 евро гледах наскоро. имаш ли познати в агенцията за младежта и спорта? то, ако имаше сигурно нямаше да питаш тука, ама все пак....за БГ квотата билети мисля те я разпределят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия