Колко вземат за уговорка нормално раждане в Пловдив? Нямам време!

  • 813
  • 12
Здравейте момичета,
моля сравнително скоро раждалите да споделят по колко искат лекарите за уговорка при нормално раждане? Аз се ориентирах може би към д-р Карагозян от Втора градска, но не съм говорила с него. Искам да съм подготвена за цената, а и може и друг да избера накрая. А си и мисля ако пък го няма като тръгна да раждам може да е болен човека тогава. Просто искам да знам колко пари искат различните доктори - но не ако са ви семейни познати, а сте просто обикновени пациенти.
Ще съм благодарна на бързи отговори, че вече ще влизам в 9-ти месец.
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти  кажа с точност,обаче има значение и при кой ще раждаш.Защото има доктори,които взимат парите и пак не си гледат работата.Затова трябва да поразпиташ приятелки,коя ,къде и колко и да си направиш изводите.И дано не прозвучи грубо,но е късничко вече,хубаво би било да ти е следил бременността този доктор.Иначе аз съм раждала преди три години при д-р Топалова във "весела",поиска ми 250 лв,обаче си ги заслужи жената,и разкритието ми го направи и внимание ми беше обръщано голямо,влезнах в болницата в три и в пет и половина вече бях родила,много бързо.Ако искаш подробни координати специално за ние ,пиши пак.Наскоро и една приятелка роди там,и тя е останала доволна.
Виж целия пост
# 2
Мила,аз съм раждала при д-р Карагьозян във Втора  градска болница и знам че не взима пари-е поне при мен не пожела.Останах със страхотно добри впечатления от всички лекари там и през май или юни пак смятам да ги посетя за второто раждане.Не мисля,че ако един доктор си гледа работата както трябва ,задължително трябва да си иска пари.Даже обикновено,точно тези от тях не искат.А ако си доволна,ти виноги ще намериш начин да изразиш благодарността си.
Виж целия пост
# 3
Раждах в новото отделение на ВМИ(хирургиите),платих 200лв.,много съм доволна от лекарката.
Виж целия пост
# 4
Никой никога не си е правил устата за пари при мен.
Родих секцио при Крумов във ВМИ на Пещерско шосе.
Виж целия пост
# 5
Моят генеколог като наближи времето за раждане ме попита къде искам да раждам(познавам го от дете , приятели сме). Отговорих му , че съм избрала Втора градска. Той ми каза , че ако искам д-р Карагюзян да ми присъства на раждането трябва да дам 150лв. Отказах. Родих нормално при д-р Дешлийски. Та в стаята бяхме 3 момичета и едното казва името на моя генеколог , който й предложил 100лв. за присъствието на Карагюзян. Така , че дружно стигнахме до извода "Преценяват според зависи". Надявам се да съм ти помогнала.
Виж целия пост
# 6
аз родих във ''весела'' при д-р дренски.самият той си каза че взима 250лв за секцио.той ме оперира но после не се вясна никакакъв.за сметка на това д-р милев взема 280 но после се навърта около момичетата си.
Виж целия пост
# 7
аз родих във ''весела'' при д-р дренски.самият той си каза че взима 250лв за секцио.той ме оперира но после не се вясна никакакъв.за сметка на това д-р милев взема 280 но после се навърта около момичетата си.
Само да поправя фамилията.Доктора е Минев и цената е точно 280(като 50 от тях,дарява на Весела) и е езключително загрижен към пациентките си и след раждането PeaceКогато ражда,в моята стая имаше момиче,родило с уговорка при него.Беше Февруари месец,месеца на гриповете и не допускаха посещения.Минев всеки ден и качваше торбичките с храна до стаята,а не е длъжен да го прави.
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички. Не мисля, че е толкова късно още повече щом ще плащам. Разбрах , че ,ога да отида в кабинета му и да го ангажирам за раждане. И при това положение не мисля че мога да мина безплатно. Знам, че мога и да не данм пари за раждането и никой няма да ме върне като отида, но имам лош спомен от първия път при точно такъв сценарий, затова сега реших да плащам.
Може ли координатите на д-р Топалова от Весела?
Между другото нали само там и  в Торакс слагат епидурална?
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички. Не мисля, че е толкова късно още повече щом ще плащам. Разбрах , че ,ога да отида в кабинета му и да го ангажирам за раждане. И при това положение не мисля че мога да мина безплатно. Знам, че мога и да не данм пари за раждането и никой няма да ме върне като отида, но имам лош спомен от първия път при точно такъв сценарий, затова сега реших да плащам.
Може ли координатите на д-р Топалова от Весела?
Между другото нали само там и  в Торакс слагат епидурална?
Да.Във Весела тя се заплаща отделно от таксата на разраждащия те.Мисля че е около 90лв.
Виж целия пост
# 10
не е 90.на мен ми искаха 120,но аз отказах
Виж целия пост
# 11
          На мен ми взеха 95лв за епидуралната във Весела.
Виж целия пост
# 12
Аз раждах при доктор Карагюзян ,защото тои беше на смяна и не съм плащала нищо,моя позната иска да ражда при него и го е питала колко ще и струва-300лв.,но не съм сигурна дали не става дума за секцио.,да не те подведа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия