otslabvane s bio aktiv xrom

  • 1 153
  • 7
 :lol:nykoi koito e pil bio aktiv xrom moly da napihe dali naistina deistva Embarassed
Виж целия пост
# 1
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81921.0
Виж целия пост
# 2
Ми те бяха много.
Виж целия пост
# 3
Определено не действа- поне на мен Sad. Пия хром и влакна близо от 3 седмици и нямям и 1 килограм свален. Нито хрома ми действа за апетита, нито влакната ме засищат. Но като гледам какво се пише, май действат при някои хора Thinking. Пробвай пък ще видиш
Виж целия пост
# 4
Ми на мен ми действа като ми спира апетита за сладко , и когато  го пия не съм 4ак толкова гладна...но засега не съм свалила килограми,но не съм и ка4ила и преодолях страста си към шоколада... Embarassed
Виж целия пост
# 5
щПия го от 2 седмици- нямам желание за сладко, но не съм свалила нито грам. Пия и вланата....тях ще ги спра, защото няма смисъл,но Хром-а ще си го пия, за да не ям сладко. Дали може да се предозира при продължителна употреба?
Виж целия пост
# 6
Пия го от 3 седмици.При мен действа Peace.Аз сладко по принцип не ям,но влакната ми притъпяват апетита.Не знам колко килограми съм свалила,но вчера си купих дънки с един номер по-малки от предишните Hug!
Виж целия пост
# 7
При мен от хрома има ефект- не отслабвам,но не ми се яде сладко. От влакната- не загубих апетит!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия