Ох, има ли някой от Китен?

  • 2 150
  • 13
Пишете ми на лични.
Резервирах почивка на морето, но май се оказва, че хотелът няма нищо общо със снимките в нета. Имам 48 часа да преведа парите. Никак не ми се рискува, все пак ще ходим с бебе. Много се притесних, не искам изненади.
Виж целия пост
# 1
Кажи кой е хотела, така ще могат да помогнат и мами не от Китен - ние всяка година ходим тама за семейната лятна почивка и сме все по хотели.
Виж целия пост
# 2
Грийн парк
Виж целия пост
# 3
Всяка година изкарваме лятото в Китен.Не правим предварителна резервация.Отиваме на място и си харесваме къде ще остане.Има толкова много частни квартири,които са по-добри от хотелите-харесваш си някоя къща и си наемаш стаи.
Виж целия пост
# 4
Ето го:
http://www.hotelgreenpark-bg.com/index_bg.html

И аз бих направила така, ако не бях с кака и с бебе. Държа да е all inclusive коета на квартира няма как да стане.
Виж целия пост
# 5
Права си,но като гледам стаите къде ще настаниш децата? За допълнително легло искат да доплатиш.Иначе хотела изглежда много добре.
Виж целия пост
# 6
Изглежда да, ама да не е само на снимка.
Иначе фотьойлът бил разтегателен, а на малкия кошарата ще я сбутаме някъде. Пространстово не ме притеснява, мисля да не прекарваме много време в стаята.
Виж целия пост
# 7
Точно за такъв разтегателен фотьойл ни искаха 10лв. на ден,а той си беше в стаята.
Виж целия пост
# 8
на първо четене имам няколко "против":
1. пише, че стаите са обновени, т.е. хотелът не е нов, а какво точно е обновено не можем да знаем със сигурност. виждала съм хотел с частично обновяване - къде балкона потегнат, къде банята ремонтирана, къде сменени тапетите... накрая в интернет ти показват колаж.
2. като гледам описанието, вероятно се намира в гората между китен и ммц, т.е. наоколо няма кой знае какво, но пък успокоението е, че е далече от центъра на китен, където наистина не е за хора.
3. 500 м. от плажа - представяш ли си как ги изминаваш поне два пъти дневно с деца и торби с плажни кърпи?! и 500 м. от кой плаж всъщност? този на ммц, северния на китен или бившия нудистки плаж долу по стръмното? newsm78
4. тези 30 км. до бургаското летище не ми пасват в цялата картинка. колко е пътят от Бургас до Китен?
единственото положително, което виждам е, че Некерман продават хотела в Германия, но пък каква ли е таргет-групата?!?!
Виж целия пост
# 9
4. тези 30 км. до бургаското летище не ми пасват в цялата картинка. колко е пътят от Бургас до Китен?

70 километра.

Сигурно е 30 със самолет верно  Laughing
Виж целия пост
# 10
Ех, любимото ни място за почивка Hug
Виж целия пост
# 11
Моля те, били казала какви са цените? В сайта нищо не видях.
Може и на лични.
Виж целия пост
# 12
110лв на ден за двойна стая all inclusive след 16 август.

ДидКа лЮбопИтКа за Китен ли говориш или за хотела?
Виж целия пост
# 13
Мдааааа - на снимките не изглежда зле...  Flutter , макар, че е в Китен  #2gunfire

Напълно съгласна с въпросите на янита  Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия