Колко време се правят изследванията на секрет от гърлото?

  • 1 114
  • 6
Здравейте, интересува ме някой знае ли за колко време стават изследванията на секрет от гърлото. Дъщеря ми е с една упорита хрема, която ту мине, ту пак се появи и така вече месец. Водя я постоянно при личната й лекарка и тя сега каза, че в петък ще пуснем такова изследване, но пропуснах да я питам за колко време става.
Виж целия пост
# 1
За 3 работни дни. Т. е. ако го направите днес, ще бъде готов в понеделник. Ако обаче няма нищо и не се налага антибиограма, може още в петък да си вземеш резултатите.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за бързият отговор, ние изследванията ще ги правим в петък, защото докторката тогава е първа смяна, а тя иска да се вземе секрета сутрин и детето нищо да не е яло и пило. Значи трябва най късно сряда другата седмица имаме резултати. Дано да не се влоши до тогава състоянието й и да не се наложи да даваме антибиотици преждеврвменно. Така съжалявам, че не настоявах по-рано да пуснем такива изследвания, но все си мислех тя ще се оправи, ще мине тази хрема...
Виж целия пост
# 3
На мен ми правиха преди 2 месеца - станаха за 4 работни дни  Peace.
Виж целия пост
# 4
за 3-4 дни излизат резултатите
Виж целия пост
# 5
Вече са ти отговорили .А лекарката ли ще и взема секрета ?Аз като правих на малката в лабораторията ми казаха че лекарите трябвало да вземат секрета а ти да го занесеш ,а като казах това на педито отговора беше глупости -ха върви разбери  newsm78
Виж целия пост
# 6
А лекарката ли ще и взема секрета ?Аз като правих на малката в лабораторията ми казаха че лекарите трябвало да вземат секрета а ти да го занесеш ,а като казах това на педито отговора беше глупости -ха върви разбери  newsm78
Ами да лекарката каза, че тя ще вземе секрета и даже мисля, че няма аз да го нося после, а там в болницата има кой да се занимава с това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия