Чадър за количка?

  • 3 378
  • 34
Обзаведохме се с лятна количка и сега си търсим чадър за нея. Предпочитаните десени са розов, сив или черен  Mr. Green
Скоро една мама беше писала, че в Люлин вървяли по 7 лв чадърите на Бертони...
Плийз, дайте инфо за чадъри и цени   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм купувала само на чиполино от Малечко за около 15 лева.
Виж целия пост
# 2
И аз знам, че тези на Чиполино са 15лв, Бертони не съм срещала
Виж целия пост
# 3
А монтират ли се на всякаква количка и дали са стабилни на вятър?
Виж целия пост
# 4
Има чадъри на Бертони, но незнам къде, newsm78 и едва ли ще намериш в искания десен, защото те си ги правят според своите цветови гами, тоест розовото тотално отпада. Стават на почити всички колички, но все пак трябва да се пробва, за да не стане някой гаф. Колкото за цената, в Метро миналата година бяха 7 лв, но за сега незнам, тук ( в Добрич де) са 12 лв, така че...
Виж целия пост
# 5
Монтират се на всички колички. Аз проблеми с вятъра не съм имала, даже предпазвах от вятъра Нели с чадърчето Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Имаме си вече 3-то поред чадърче на Бертони  Twisted Evil
Много бързо се чупят! Ама понеже все ми досвидяват 15 лева за Чиполино ето как евтиното ми излиза по-скъпо.
Последното е тъмно синьо. Купих го от магазин Биберон във Варна - има го и във всички други бебешки магазини - разцветките, които съм срещала са: бежово, червено, тъмно синьо и тъмно сиво.
Виж целия пост
# 7
Миналата година купих на Бертони.Струваше 5 лв в бебешкия магазин с/у мебелна къща Витоша,мисля че се казва "От А до Я".Имаше обаче ограничен избор на цветове,иначе са абсолютно същите като на Чиполино.Имам предвид и като качество.Ползвала съм и двата вида,все се чупят.В търговския център на Люлин обаче продаваха миналата година само долната част,точно тази,която се чупи.Струваше 5 лв.
Виж целия пост
# 8
Миналата година купих на Бертони.Струваше 5 лв в бебешкия магазин с/у мебелна къща Витоша,мисля че се казва "От А до Я".Имаше обаче ограничен избор на цветове,иначе са абсолютно същите като на Чиполино.Имам предвид и като качество.Ползвала съм и двата вида,все се чупят.В търговския център на Люлин обаче продаваха миналата година само долната част,точно тази,която се чупи.Струваше 5 лв.
На нас ни се чупи винаги металната част  newsm78 (м/у пластмасовата и самото чадърче).
Виж целия пост
# 9
Тази година Чиполино имат розова количка,така че има шанс да намериш розово.Виж на Илиенци и там са 15лв,но имат избор на цветове.Аз миналата година ползвах такова и не се счупи,подарих го към комбинираната количка.
Виж целия пост
# 10
Аз имам на Бертони,синьо за 10 лв.Доволна съм.От продуктите на Чиполино не съм доволна!
Виж целия пост
# 11
Аз пък днес видях въпросните чадърчета на Чиполино за 19лв. в един детски магазин в Младост 2 #Crazy
Виж целия пост
# 12
На Бертони има в МЕТРО  Peace,но имаше само розови ,червени и оранжеви .
Виж целия пост
# 13
Аз имам на Бертони,синьо за 10 лв.Доволна съм.От продуктите на Чиполино не съм доволна!

А ползвала ли си такива?! Защото всеобщото мнение около мен е, че чадърчетата на Чиполино са в пъти по- издръжливи от тези на Бертони.
Количката ми е на Бертони, но кихнах 15 кинта за Чиполински чадър, заради лошите отзивиза другата варке. Пък да не говоря колко идеално си паснаха цветовете  bowuu
Виж целия пост
# 14
Миналото лято счупихме 3 или 4 дръжки за чадърчета Чиполино и на края ми омръзна да се занимавам с тях. Ако някой иска само горна част, подарявам нашия - сиво-бежов цвят е. В Малечко продаваха за 5 лв. само дръжки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия