Някой ползвал ли е велоергометър по време на бременост?

  • 1 167
  • 16
Мами, какво е мнението ви и акосте ползвали има ли резултати/
Поздрави
Виж целия пост
# 1
Ми аз до 6 месец ходих във фитнеса именно заради велоергометъра. Не че не качих 20 кг по време на бременността де, но се чуствах тонизирана и имах самочуствието, че правя нещо за себе си. Важно е обаче да си следиш пулса. На мен ми бяха казали да не го вдигам над 130
Виж целия пост
# 2
Някъде в 4-ти мес. си купихме велоергометър за да мога да се раздвижвам... но за съжаляние доктора ми забрани да го ползвам, не знам поради какви причини като се има в предвид, че бременността ми протичаше нормално. Аз го послушах.
Виж целия пост
# 3
До края на 9-ти месец все си врътках Mr. Green Към края гледах да не е повече от 20 минути и с по- умерено темпо.
Виж целия пост
# 4
Ползвах до 8-мия месец, когато получих кървене и лежах за задържане. Ако всичко ти е ОК, няма проблем да въртиш с умерено темпо и да не ускоряваш много пулса.  Peace
Виж целия пост
# 5
Ползвах от шестия месец до края, нямала съм проблеми.
Виж целия пост
# 6
Здарвей,

ходя да въртя специално три пъти в седмично във съседния фитнес, и да ти кажа се чувствам чудесно. В момента съм в началото на седми месец.
Виж целия пост
# 7
Ползвах до 3ия месец но спрях, защото започна да ми причернява, много бързо се изморявах и получавах сърцебиене.. Сега наблягам на разходките.
Виж целия пост
# 8
Не съм ползвала.
Виж целия пост
# 9
Ползвах кростренажор почти до самото раждане.

Като лежа на леглото, бебето рита. Като се кача на колелото, бебето заспива. Слад като се роди и започнаха коликите, се успокояваше само, ако я гушна и я возя на колелото. Татко и така я приспиваше първите 3-4 месеца.

Само внимавай с пулса по вреем на тренировка. Моята гинеколожка ме предупреди, че пулса на бебето е почти двойно на пулса на майката.
Виж целия пост
# 10
Карам кростренажор в къщи, разбира се в много бавно темпо.
Не знам има ли връзка, но до този момент съм само + 3.000кг.
Виж целия пост
# 11
И аз имам, тъкмо се чудех дали мога да си връткам!?
Виж целия пост
# 12
Според мен не би трябвало да има проблем, ако бременността ти протича нормално, дори е полезно. Аз до 9 месец правих асани заедно с  всички обърнати пози в йога, макар да са абсолютно забранени (не знам защо)
Виж целия пост
# 13
не ползвам
Виж целия пост
# 14
Ползвала съм го през цялото време, с изключение на дните, в които не съм се чувствала добре ... Не знам дали се отслабва, но поддържа тонуса и си е друго, човек да се чувства пораздвижен. Е, естествено понамаляваш малко темпото, но всичко е индивидуално - вслушвай се в организма си - той ще ти подсказва най-добре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия