За кърмата

  • 931
  • 15
Ако може мамите с опит да споделят.Четох някъда,че при жените с по големи гърди обикновено кърмата е много по малко и де факто те едва ли имат шанс да кърмят своите бебчета.Споделете своите лични наблюдения.
Виж целия пост
# 1
Не мисля,че е така WinkСестра ми е доста "така"(не аз Twisted Evil),а кърми племенницата 11 месеца Peace
Всичко е индивидуално,размерът и тук няма значение newsm53
Виж целия пост
# 2
Размера на гърдите няма нищо общо Naughty
Виж целия пост
# 3
Размера на гърдите няма нищо общо Naughty
newsm10
Виж целия пост
# 4
Точно така, размера на гърдите няма нищо общо Peace
Виж целия пост
# 5
Градски легенди Grinning Размерът няма значение Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ами аз да кажа, че много по-често съм чувала от жени с голям бюст, че нямат кърма от колкото от тези с малък?! Аз до скоро имах ужасно много кърма, а гърдите ми........  Blush  е да кажем просто, че не съм изобщо надарена Laughing
Виж целия пост
# 7
Размерът има значение само при пишките.

Циците всякак вършат работа Grinning
Виж целия пост
# 8
абсолютни глупости са. а ако трябва конкретен пример - аз съм със доста добър бюст, но не мисля че дребната остава недохранена. кърмя засега 5 месеца (само на кърма сме) и смятам да кърмя докато дребната сама не се откаже.
Размерът има значение само при пишките.

Циците всякак вършат работа Grinning
  202uu
Виж целия пост
# 9
Ммммм - има разни мнения по въпроса. Сериозното наднормено тегло (и вървящите към него огромни цици) има отражение и върху лактацията, както и върху всичко друго. Прекомерното наличие на мазнини и аномалиите в обмяната на веществата, които са свързани с наднорменото тегло и особено ако са от ранна възраст може да доведат до недоразвитие на млечните жлези или определени хормонални проблеми, които съответно да доведат до недостиг на мляко.
Но иначе пряка връзка големи гърди-малко мляко не съществува, особено ако всичко останало при жената и в организацията на кърмене си е наред.
Виж целия пост
# 10
Размерът има значение само при пишките.

Циците всякак вършат работа Grinning

 smile3521 newsm48 smile3521
Виж целия пост
# 11
Размерът има значение само при пишките.

Циците всякак вършат работа Grinning

Муахахахах  Joy Точна, както винаги.

За сведение: аз имах огромен бюст, сега имам изпрани чорапи, но продължавам да кърмя.  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Размера на гърдите няма нищо общо Naughty
И аз така мисля  Grinning
Виж целия пост
# 13
Мойте пък големи цици се редуват  smile3532- Прво бебе - нямат кърма, Второ бебе - имат кърма  Joy ще проверя тая зависимост и ще се изкажа компетентно след 5тото..........например  Crazy
Виж целия пост
# 14
Аз нося чашка D на сутиена и доста добре се справям с кърменето, до 6 месеца бяхме само на кърма и сега продължавам да я кърмя. Маика ми също е с много голям бюст, но и двамата с брат ми сме доста дълго кърмени. Така че ми се струва, че това не е вярно или поне не се отнася за всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия