Mного съм притеснена!!!

  • 1 225
  • 26
Здравейте момичета!Остават ми 12 дни преди раждане,а бебчо е около 2300-2500кг.Така ми казаха на 3д ехограф.Иначе всичко друго е наред,но доктора каза,че може да се наложи да поседим по-дълго в болницата.Страхувам се дали ще го сложат в кувиоз и дали ще мога да го кармя. baby_neutral Praynig
Виж целия пост
# 1
Успокой се Simple Smile

Много често докторите правят грешки при определяне на кг на бебето на ехограф Simple Smile

А сега за кувиозите: За кувиозите мога да кажа следното, моята дъщеричка се роди 2750гр и беше в кувиоз за трудна адаптация. Докато беше в кувиоза аз се изцеждах и я хранеха с тръбичка (грам адапте не е изяла). На 5 ден я извадиха, сложих я на цицата и веднага си засука (ох какви мили спомени)  Hug В отделението имаше бебоци 1800гр, които не бяха в кувиози а просто ги чакаха да наддадат и да ги изпишат. Майките ходеха и си ги кърмеха на всеки 3 часа Simple Smile (Говоря за 1АГ, Света София)

Настрой се положително за първата среща с малкия човек, леко раждане и едно пухкаво и здраво бебче  скоро Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Аз не съм много компетентна по фините бебета, защото мен пък ме бяха наплашили 4е ще родя много едро бебе. Е, Томи се роди 3750, което не е 4ак гигант:)
4увала съм, 4е тези измервания, дето ги правят, докато беб4о е още в корема, са доста нето4ни понякога. Освен това, помисли си за 12 дни още колко може да наддаде.
За кувьоза - бебе, родено 2500 без някакви проблеми не би трябвало да е в кувьоз, според мен. Моя Томи, роден 3750, 55 см, полежа в кувьоз, но то беше поради рязко понижаване на телесната му температура след раждането, което беше предизвикано заради Преекламсия.
Виж целия пост
# 3
Ако всичко е наред и няма други проблеми може да не го вземат в кувьоз. Когато бях в болницта, в стаята бях с момиче, чието детенце се роди 2400. Само го прегледа неонатолог и и го доведоха. Нямаше проблем. Но все пак лекарите решават. Успех! Hug
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай за кърменето, ще можеш. Аз докато раждах имаше една мама с близначета които бяха много малки и бяха в кувиоз, ходеше там и си ги кърмеше на спокойствие, даже имаше столче за нея. Можеше да стои при бебчетата колкото си иска. Бяха в специална стая с 3 бебчета които бяха в кувиози.
Виж целия пост
# 5
Аз не вярвам е тези изчисления.При мен грешката беше около 800гр ConfusedТъй, че запази спокойствие.Леко раждане!
Виж целия пост
# 6
Аз не вярвам е тези изчисления.При мен грешката беше около 800гр ConfusedТъй, че запази спокойствие.Леко раждане!
И аз не се осланям на тях при мен разликата беше горе долу 700гр. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
не бързай с притесненията! мен също ми казаха, че бебчо ще бъде има няма 2 кг. изоставане в развитието и намалели окоплодни води. вкараха ме в болница и секцио 2 седмици преди термина и какво-цели 3 кг, че и малко отгоре. доктора вика-ми то хич не било толкова малко! Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Аз не вярвам е тези изчисления.При мен грешката беше около 800гр ConfusedТъй, че запази спокойствие.Леко раждане!
И аз не се осланям на тях при мен разликата беше горе долу 700гр. Simple Smile

И аз така!
Виж целия пост
# 9
Не се шашкай,с ехограф не може да се определи точно теглото,а и да е 2.500кг,не е задължително бебето да е в кувьоз,зависи от състоянието му.
Виж целия пост
# 10
 Не се претеснявай Simple Smile
Всичко ще е наред. Кико също лежа в ковиоз. Аз се изцеждах, а когато ми го дадоха много бързо свикна да сучи
Леко и безпроблемно раждане
Виж целия пост
# 11
Ne se pritesniavai. Az imam dve deca ednoto e na 2,3g., a drugoto e samo na 3meseca. Ne sym imala podoben problem, no edinstveno moga da te posyvetvam da se uspokoish, zaschtoto tova e nai- vajnoto predi edno rajdane. Misli si za hubavi neschta i vsichko schte byde nared.   Wink
Виж целия пост
# 12
Ами за моето казаха, че е много малко и изостава поне 3-4 седмици с грамажа Mr. Green и че ще е момче. Казаха ми го 2 дена преди да родя. Ъхм... родих 3.700 кг момиче Whistling. Така че всичко се разбира 5 минути след раждането.
Виж целия пост
# 13
Дияна се роди 20 дена по-рано - 2.670кг. Не е падала под 2.500
Спокойно, даже и 2.500 да е в момента най-верочтно до термина ще качи. Леко раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 14
И на мен ми казаха едро бебе,но родих 3050.До термина има още време,така че не се притеснявай може още да качи.Между другото дъщеря ми отслабна само 50 гр. при изписването ни,така че не се притеснявай от кувьоз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия