комбинирана количка-триколка?

  • 1 411
  • 18
Мами, препоръчайте ми комбинирана количка-триколка. Не успявам да се ориентирам . Имам няколко изисквания зимния кош да е обърнат към мен да е до 600 лева и да е лека.
Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 1
Мами, препоръчайте ми комбинирана количка-триколка. Не успявам да се ориентирам . Имам няколко изисквания зимния кош да е обърнат към мен да е до 600 лева и да е лека.
Благодаря ви! Hug
ГЛАСУВАМ С 4 РЪЦЕ ЗА КУИНИ ФЕШЪН!!!!!
Това е просто невероятно стабилно чудо. Има плътно чувалче за зимно време, има си дрийми-ама аз така и не купих, има си найлон за дъжд. Има и спирачка, а гумите са надуваеми и обират всякакви луфтове и дупки-като за софийските улици е просто фарси!!!!
Зимата бяхме намбър уан просто, защото нямаше лед или сняг или кал, дето да ни се опрат.
Виж целия пост
# 2
А тази КУИНИ ФЕШЪН каде да я вида неможах да я намеря newsm78 имаш ли снимка и колко струва?
Виж целия пост
# 3
Тя е маааалко по-стар модел на Куини-ако искаш-да ти пратя мои снимки?
Виж целия пост
# 4
въпрос и от мен:
триколките по ли са удобни?
Виж целия пост
# 5
въпрос и от мен:
триколките по ли са удобни?
ДА!
Защото с предната гума "захапваш" бордюра и се качваш/слизаш по-леко.
Особено ако са помпащи гумите-няма грешка.
Виж целия пост
# 6
Тя е маааалко по-стар модел на Куини-ако искаш-да ти пратя мои снимки?
ще съм ти благодарна да ми пратиш снимки и пиши колко струва

СърДечен според мен са по удобни затова съм се ориентирала към такава Naughty
Виж целия пост
# 7
мерси и аз тогава ще се огледам за триколка, а зимата как е?
Виж целия пост
# 8
Куини Фешън
Antoanet, точно за зимата писах малко по-горе-УБИЕЦ Е!!
Нито ми е студено на бебето, нито се тормозиш с ледове, калища и снегове. Не буксива почти, стабилна е.
Ето ви и снимка на Куинито-тези са по-детайлни от моите.
Виж целия пост
# 9
мерси  Peace
Виж целия пост
# 10
Кенгуру - круизер. 250 лв. магазинна цена. Има всичко което искаш, но ... не е Куини
Виж целия пост
# 11
Кенгуру-то е върхът-аз съм с такава от година и половина-никакви проблеми,за цената си е просто перфектна.Триколките са супер удобни-гледай да е с големи гуми,обаче  внимавай с помпащите се-водят се екстра,ама такава екстра й беше на една приятелка,когато й се спука гумата насред парка на 5км от къщи, да бута с едната ръка и да носи дете в другата...А после вулканизатор,щото не си беше купила помпа,че струвала още незнам си колко пари....

И да добавя,че няма по-удобна количка от триколката,когато трябва да буташ с една ръка(за да говориш по телефона или да си занесеш кафето до градинката,примерно Laughing)
Виж целия пост
# 12
Моята е MAG ENGLAND-Хайлендър не е скъпа и доста стабилна.Обаче да е лека newsm78 не мога да преценя.Скоро махнах зимният кош и наистина доста олекна.Гумите се помпят,а конструкцията изглежда доста солидна.Много лесно се спускам и изкачвам по стъпала.Струва около 300лв с 1год гаранция.
Виж целия пост
# 13
Моята е MAG ENGLAND не е скъпа и доста стабилна.Обаче да е лека newsm78 не мога да преценя.Скоро махнах зимният кош и наистина доста олекна.Гумите се помпят,а конструкцията изглежда доста солидна.Много лесно се спускам и изкачвам по стъпала.Струва около 300лв с 1год гаранция.
Ние ползвахме същата.Един глас от мен за тази триколка. newsm10
Виж целия пост
# 14
 newsm10за Кенгуру-Круизър, моята не е с помпащи гуми ,защото  не искам да се озова посред разходка с пукната гума,супер маневрена и удобна коли4ка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия