Столче за кола Мони

  • 3 221
  • 15
Някой ползвал ли е такова? Какво е мнението ви? Не съм чувала тази марка, изглеждат надеждни и удивително евтини...ама дали да им се доверим? newsm78 Налага се да си сменим столчето за кола с по-голямо Wink
Виж целия пост
# 1
Нашето столче не беше фирмено, но си го ползвахме 3 г. без проблем. Щом ти харесва взимай го! Peace
Виж целия пост
# 2
Имаме две - супер са нямам забележки,д аже и за хранене ги ползваме  Grinning вече 1 година.
Виж целия пост
# 3
и ние сме с Мони, нямам забележки, вози се в него от съвсем малък.
Виж целия пост
# 4
Някой ползвал ли е такова? Какво е мнението ви? Не съм чувала тази марка, изглеждат надеждни и удивително евтини...ама дали да им се доверим? newsm78 Налага се да си сменим столчето за кола с по-голямо Wink

Т.нар. "надеждност" е обект на сертификат. Така, че виж дали имат този сертификат (залепен някъде по самото столче) ако държиш на надеждността. Когато си търсихме кошницата за кола, удивително евтините (тогава гледахме някакви, дори не си спомням марката) въобще не бяха с такъв сертификат, но на пръв поглед изглеждаха горе-долу като по-скъпите. "Мони", ако не се лъжа се произвеждат в Китай по модел на българска фирма, съмнявам се да имат този сертификат.

Сега като сменяхме кошницата със столче, бяхме си избрали марката, със сигурност сертифицирани и други не сме гледали. Предполагам и столчетата, както установих при кошниците, изглеждат по приблизително еднакъв начин и са удобни за сядане, независимо, колко струват. Разликата в цената май е основно от този въпросен сертификат (който го има на всички европейски марки), другото, напр. качество на дамаската и разни дреболии едва ли е толкова важно.
Виж целия пост
# 5
Мойта кошница е на Мони и на пръв поглед изглежда добре.
Обаче!!!
Три пътувания с колата и коланите са се извадили поочти, така че не мисля, че евтините столчета са много надеждни и мисля следващото да е по-хуваво.
Виж целия пост
# 6
Мойта кошница е на Мони и на пръв поглед изглежда добре.
Обаче!!!
Три пътувания с колата и коланите са се извадили поочти, така че не мисля, че евтините столчета са много надеждни и мисля следващото да е по-хуваво.

За Мони не знам, но и на Чиполино са евтини около 60 лв. и са железни  Peace
Виж целия пост
# 7
Нашето е Бертони, пак се произвеждат в Китай, струваше около 70 лева и нещо миналата година. Желязно е, ползваме го нон-стоп при пътувания, дори през лятото катастрофирахме леко с детето в столчето. Размина се само с уплаха, не ми се ще да мисля какво би станало без столче. Някои мои приятелки си го спестяват, но за мен столчето е първа необходимост. Naughty
Виж целия пост
# 8
Нашето е Мони и съм доволна. Дъщеря ми стои в него с голямо удоволствие. Модела е от тези от 0-18 кг. - става почти легнало.
Виж целия пост
# 9
Мони имат сертификат, но трябва да погледна какви норми покрива
Виж целия пост
# 10
Нашето е на Мони  Peace и е такова  Grinning
Виж целия пост
# 11
Нашето е на Мони  Peace и е такова  Grinning

Имаме същото столче. Ползваме го от известно време и засега нямаме забележки и сме много доволни. По принцип този модел го водят за деца от 9-18кг.
Виж целия пост
# 12
Ий, много хубаво това Мони.  Flutter А колко струва?
Виж целия пост
# 13
Ий, много хубаво това Мони.  Flutter А колко струва?

Около 65-75лв,  newsm78, не помня вече, ние го взехме миналото лято 
Виж целия пост
# 14
А в Бургас продават ли някъде МОНИ?
И ако може да ви питам стават ли за всякакви коли или задължително трябва да се пробват(по интернет няма как да стане)?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия