Спермоантитела???

  • 1 024
  • 5
Здравейте на всички!!!
Имам една питанка  newsm78 : възможно ли е да имам спермоантитела при условие, че изследваха само мен, а мъжа ми не????? Thinking
Виж целия пост
# 1
Виж ТУК и ТУК.
Виж целия пост
# 2
Благодаря Лали и до колкото разбирам от прочетеното, е необходимо да се вземе материал и от съпруга ми. Но понеже това не беше направено, имам осмование да си мисля, че този  #2gunfire "Доктор" или ми е прибрал 240 лв. за изследванията и просто е написал някакви стойности на листчетата за да отчете дейност, или има някакъв друг начин. #Crazy. Ако наистина изследването се извършва с материал от двамата съпрузи, незнам какво да правя: да го съдя ли newsm78, да го пребия ли newsm78, да го  #2gunfire незнам
Виж целия пост
# 3
Поли, ние правихме такова изследване миналата година в клиниката на Щерев и цената беше около 80 лв. Не помня вече съвсем точно, но беше със сигурност под 100 лв. На мен взеха кръв, на него еякулат. Не зная къде си правила твоите изследвания, но ми се струва, че ще трябва да ги повторите на читаво място. Успех!
Виж целия пост
# 4
Да де  по 80 лв. за всяко, но само с моя кръв, а и след като са ми изкарали антитела срещу нещо което не е изследвано, от къде да съм сигурна и в другите две изследвания
Виж целия пост
# 5
не, не ме разбра, дадохме общо около 80 лв, не за всяко.
изследването се прави с еякулат от твоя мъж и после контролно с донорски еякулат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия