бебешки буйки КОКО на Колев и Колев

  • 1 317
  • 6
Някои знае ли защо бебешките буйки КОКО номер 16/17 ги дават за краче 10.5 см. На дъщеря ми крачето е 11 см. и са и доста голями отпрет на пръстите има около един пръст разстояние
Виж целия пост
# 1
Какво точно те притеснява? Нали няма да ходи с тях, това че има разтояние не е зле, тъкмо няма да и стягат на крачето. Чак когато се взимат обувки, тогава трябва да са точно по мярка - даже и там трябва малко разстояние всъщност, но не чак един пръст. За буйките не е проблем да са по- големи.
Виж целия пост
# 2
Ако няма да ходи с тях, защо въобще ще й ги вземаш - по-тежички са. По-добре вземи за този период по-мекички буйки. Има едни пак с това закопчаване, но подметката им е също от кожа (има и едни с мушама отдолу, които скъсахме буквално на втория ден от носенето в проходилката).

Трябва да има място отпред и едва ил е толкова много това място при вас, ако сте мерили крачето според мерителната листовка на Колев. Принципно тези буйки са по-твърдички и ти едва ли можеш да добиеш съвсем точно представа до къде точно стига пръстчето отвътре.
Виж целия пост
# 3
Това е за по-големи дечица, но все пак да си знаеш, как се измерва номера на ходилото.
В изправено състояние върху лист се очертава стъпалцето, измерва се най-дългата част, т.е. от петата до най-дългото пръстче в сантиметри, умножават се по 1,5 и се получава номера на обувката.
Надявам се да се разбира описанието ми. /дъщеря ми активно ме вика, така че бързам/
А аз винаги гледам да има един пръст разстояние, все пак крачето расте, особено в първата годинка много, и все пак индивидуално!
Успех
Виж целия пост
# 4
.......умножават се по 1,5 и се получава номера на обувката.
Само дето всеки производител си има собствена номерация... а ако е по дебеличко крачето на детето си принуден да вземеш по-голям номер...къв зор ми беше да му намеря сандали миналото лято Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми проходи със зимните буйки с цип на КиК в къщи и още си ги ползва за домашни пантофи.Аз лично съм доволна от тях
Виж целия пост
# 6
ами това е нормално, трябва винаги да има отпред към 1 см разтояние, за да не се притиска  крачето
иначе специално за КиК- обувките... те така се изчисляват- мериш крачето и умножаваш по 1,5 и това е номерът ( описано е  и на тяхната интернет страница, може да прочетеш точно)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия