Фризопеп и Здравната каса!

  • 1 234
  • 6
Някой знае ли със сигурност откога Здравната каса ще спре да поема Фризопеп-а и Прегомин-а?
Виж целия пост
# 1
От къде е тази информация?Аз съм фармацевт,а-ката ни работи с всичко по НЗОК и не знам такова нещо!
Виж целия пост
# 2
Ами поредния слух, идващ от доцент Маринова - педиатър гастроентеролог.
Дано не се окаже верен слух, че иначе както качиха цената от 16.80 на 19.80 ще е ужас да си го купувам за следващото бебе. А в кварталната пък е 23. Не ми се мисли.
Виж целия пост
# 3
Вярно тя ни го каза на поредния преглед на бебето. Освен това след 2 месеца очевидно неподобрение на дъщеря ми, бе принудена да смени Фризопепа с Прегомин, но ние вече бяхме взели полагащия се Фризопеп и сега се налага да купуваме Прегомин-а! Просто е някакъв ужас!!!
Моля, ако има мами, които могат да ми услужат с Прегомин, ще бъде безкрайно благодарна!
То е някакъв ад с намирането му - последните две кутий взехме от аптека "Ремедиум". А на нея видимо по-добре й понася Прегомина - повръщането й намаля драстично!
Виж целия пост
# 4
Не мисля,че НЗОК ще се решат на такова нещо.Ако евентуално отпадне от списъка на НЗОК,то ще е най-вероятно по искане на фирмата вносител,защото те обявяват много по-ниска цена към НЗОК,отколкото ако го продават свободно в аптеките.Дано все пак алчността им да не стигне дотам да лишат децата от лечебната храна!
Виж целия пост
# 5
Дано си права!
Виж целия пост
# 6
И в "Алергии" на дир.бг го дискутираме напоследък това с Фризопепа...
Дано да се размине и тази година, разбрах, че и миналата е имало проблем...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия