Искам вашето мнение

  • 374
  • 4
Бебето ми е на 6 месеца и половина засега сме само на кърма и съм заменила обедното хранене с пюре искам вечерното хранене да го заменя с АМ и затова искам да попитам ако го заменя, през нощта мога ли да кърмя бебето или трябва да го наливам с вода/ имаме 2-3 кърмения през нощта/.
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Можеш.
Виж целия пост
# 2
Не разбирам защо искаш да замениш с АМ newsm78а после да кърмиш през нощта newsm78
Виж целия пост
# 3
Няма никакъв проблем да замениш вечерното хранене, а после да кърмиш през нощта, но те съветвам да не го правиш.Бебето е много малко, а с тази схема която си измислила вървите стремглаво към отбиване. Аз лично не одобрявам, но ти си му майка, ако смяташ че е ОК да отбиеш на 7-максимум 8мес. то давай в този дух
Виж целия пост
# 4
Зависи пак от детето,но мисля че няма да имаш проблеми.Нашето педи ме беше накарало да дохранвам вечер към 2-3 месец и аз със целия си акъл я послушах.И така до ден днешен малкия си търси шишето след баня,може да цокне два пъти и да го изплюе,но въпроса при него е принципен Laughing.През ноща и през деня си кърмя спокойно без проблеми не търси шише Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия