Женска суета

  • 1 533
  • 19
Ох, дайте ми съвет.
Имам си две дечица. Едното е на 2.3г. , а другото е на 3 месеца. След втората бремменост ми остана коремче и не мога да се преборя с него. Не искам да си и помислям че ще остана с такава фигура. Купих си новия крем на Avon вече се мажа цял месец, но не забелязвам някакъв кой знае ефект. Ако някой се е справил с подобен проблем нека ми каже какво да направя
Виж целия пост
# 1
Ако имаш възможност, ходи на гимнастика, каланетика, аеробика или тае бо.
Ако не, в къщи всекидневни упражнения - наблягай на коремните преси.
Само крема, няма да ти помогне.
Виж целия пост
# 2
3 месеца са малко време.След още 3 ще си го прибрала. Peace
Виж целия пост
# 3
Има едно вълшебно средство за оправяне на коремчета - вика му се коремни преси Mr. Green На 20-тия ден от раждането не ми личеше че някога съм била бременна Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Мога да кажа, че за всеки е различно - аз почти година след раждането си имах малко, бирено коремче - прибираше, но страшно бавно  Sad
Според мен само с кремче няма да мине  Naughty ако имаш възможност прави си коремни преси (аз не правех и може би заради това не беше се прибрал) и не му мисли много - колкото повече го правиш, като, че ли за инат, толкова повече коремчето си стои и не се прибира Wink Другото е, че споредм мен и минало много малко време от раждането ти Laughing
Успех със задачата Hug
Виж целия пост
# 5
Кремче и коремни преси мноооого коремни преси  Peace
Виж целия пост
# 6
Ако имаш възможност, ходи на гимнастика, каланетика, аеробика или тае бо.
Ако не, в къщи всекидневни упражнения - наблягай на коремните преси.
Само крема, няма да ти помогне.
1. правете коремните преси преди другите тренировки. Много хора подценяват коремната мускулатура и само "отбиват номера" като правят няколко серии след като са имали изтощителна тренировка. Това напълно логично не може да даде добри резултати. Като много упорит и инатлив мускул, корема трябва да се тормози много жестоко за да получим добър резултат.Ако сме изтощени, отпаднали и без никакъв въздух няма как да няправим добра тренировка. Моят съвет : ако ходите на фитнес 3-4 пъти в седмицата (или още по-просто ако е по-малко) то тренирайте корема във къщи в почивните дни. Това няма да ви отнеме повече от 15-20 мин, можете да си пуснете любима и енергична музика, която да ви мотивира, пък и ще спестите време от тренировките през другите дни.
2. правете суперсерии. Както казах по-горе корема е много упорито животно и трябва да се отнасяме доста твърдо с него, ако искаме да ни се подчини. Ако правим някакви серийки от по 5-10 преси и си почиваме по 10 минути след това,надали корема въобще ще усети, че му говорим на него. Като започнете едно упражнение-правете го докато не можете повече + още 5 броя повече. Направете пауза от няколко секунди, колкото да си поемете въздух само и веднага започнете друго упражнение за корема. След като приключите с него започнете трето. Само най-подготвените могат да се обърнат и към четвърто, въпреки че при максимална натовареност на предишните 3 то не е необходимо. Тези три суперсерии биха ви донесли ефекта равносилен на поне 5 самостоятелни серии. Препоръчвам 2 рунда суперсерии 2-3 пъти седмично.
3. когато изпълнявате коремна преса мислете за коремният мускул и неговото свиване, а не просто за предвижването на торса напред-назад. Простото люлеене няма да натовари много мускулите. Целта не е да пренесем тялото, а да свием мускулите. Така че не се поддавайте на инерцията,а правете резки отсечени движения.Когато тялото е в движение на сгъване, се опитвайте да свиете корема колкото можете повече и по-рязко.
4.от психологическа гледна точка е много по-лесно да си поставите за цел реалистична бройка повторения към която да се стремите при всяко упражнение. Така вие сте позитивно настроен, не се плашите от тежката задача и правите упражнението по-енергично и по-ефективно. След като достигнете тази бройка обаче, недейте да спирате. Кажете си- какво толкова, хайде още 10. След тях преценете и ако можете направете още 5. Ако не успеете- здраве да е.

Немога да си припиша заслугите на автора,но мога да потвърдя,че има ефект...обаче мила много трябва да си упорита
Виж целия пост
# 7
според мен това си е и до структура
имам  позната с 2 деца на  която след 1 месец корема е супер плосък,но пък дупето ..... Crazy
при мен с корема е най-сложно
пробвай комбинация от кремчета, спортуване и още малко време
Виж целия пост
# 8
плашите ме. Аз не мога да направя нито една класическа коремна преса.
Имам  чувството, че съм дърво.
Обръча го завъртам точно 2 пъти и пада на земята.
Как да постигна някакъв резултат?
Виж целия пост
# 9
плашите ме. Аз не мога да направя нито една класическа коремна преса.
Имам  чувството, че съм дърво.
Обръча го завъртам точно 2 пъти и пада на земята.
Как да постигна някакъв резултат?
Мила,специално за пресите в началото ще ти е трудно...сигурно на всички ни е било,но ако си постоятелна ще започнеш да привикваш
Виж целия пост
# 10
ох, не знам какво да кажа. Аз не съм много по коремните преси............... , а пък и нямам много свободно време. С две деца вкъщи все имя нещо какво да се прави.
Виж целия пост
# 11
Мнооого коремни преси и си вземи някаква качествена медицинска козметика.Не знам въобще какво му харесвате на тоя Ейвън.
Виж целия пост
# 12
ох, не знам какво да кажа. Аз не съм много по коремните преси...

Аз също не си падам по класическите коремни преси в домашни условия. Много по- лесно и приятно ми е да ги правя на уред във фитнеса. Ако имаш възможност да посещаваш някоя зала няколко пъти седмично и си редовна ще си стегнеш корема. Само с мазила нищо няма да постигнеш.
Виж целия пост
# 13
незнам как е при вас момичета, но аз всяка вечер, след като приспя малката си правя коремни преси, не класически, а като при каланетиката. Лежиш по гръб и изправяш само на около 10 см. задържаш 10 сек. или повече и отпускаш. Така правиш няколко серии с увеличаване. А за долната част на корема от легнало положение си вдигаш краката до 90 градуса с тялото, после ги отпускаш до 45 градуса задържаш 10 сек. и после пак вдигаш. Трябва почти веднага да изпиташ напрежение в коремната мускулатура. за 5 месеца постоянни упражнения си имам плочки. Имам си и около 1.5 см още над тях, но продължавам. кажи ми как ти се отрази.
Виж целия пост
# 14
прибирането на корема изисква време, все пак 9 месеца организма ти се е променял за 3 месеца не могат да станат чудеса, но мисля, че някакъв спорт и коремните преси ще ти помогнат Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия