Бебка си има бенка!?

  • 2 164
  • 20
Забелязах я от 2-3 дни -  между палеца и показалеца на ръчичката...не й ли е още раничко? Защо си мисля, че излизат доста по-късно? Rolling Eyes Thinking
Виж целия пост
# 1
Аз на 7 месеца забелязох първата ни бенка и то на главата скрита сред косичката  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз си мислех, че на нас ни е рано, а вие - още по-мънички....отначало мислех, че се е изцапала с нещо, докато разбера и се учудих искрено... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Защо се притесняваш? Това и е "нишан" - хехе, така ли се казваше - Йоана от малка има бенка над устата, много е сладка. Въпроса е да не я разрани примерно - тогава вече би било притеснително.  Peace
Виж целия пост
# 4
Ние също си имаме между две пръстчета, също като вашата. И на крачето, но са мънички...Не мисля, че трябва да се притесняваш от нещо...ако са мънички, и не се променят по размер и не са релефни...
Виж целия пост
# 5
Защо се притесняваш? Това и е "нишан" - хехе, така ли се казваше - Йоана от малка има бенка над устата, много е сладка. Въпроса е да не я разрани примерно - тогава вече би било притеснително.  Peace
Даааааааааа, за нишанчето - няма спор Mr. Green Белязанка ми е Party. Старая се да не я разглеждам пред нея, защото ще й насоча вниманието и ще започне здраво чоплене. А засега все още не я е забелязала Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ние също си имаме между две пръстчета, също като вашата. И на крачето, но са мънички...Не мисля, че трябва да се притесняваш от нещо...ако са мънички, и не се променят по размер и не са релефни...

Поуспокоихте си ме, момичета Hug Явно наистина не е чак толкова странно, колкото ми изглеждаше на мен. Не е зачервена, не е релефна - въобще най-обикновена малка бенчица Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ние също си имаме между две пръстчета, също като вашата. И на крачето, но са мънички...Не мисля, че трябва да се притесняваш от нещо...ако са мънички, и не се променят по размер и не са релефни...

Поуспокоихте си ме, момичета Hug Явно наистина не е чак толкова странно, колкото ми изглеждаше на мен. Не е зачервена, не е релефна - въобще най-обикновена малка бенчица Simple Smile
Със здраве да си я носи   bouquet.
П.П. Сигурно след време в някоя градинка някоя "услужлива" майка ще те информира какво означава детенцето ти да има бенка точно на това място - в нашия случай "това означава разврат"  #Cussing out - не е истина колко луди хора има...
Виж целия пост
# 8
Ние също си имаме между две пръстчета, също като вашата. И на крачето, но са мънички...Не мисля, че трябва да се притесняваш от нещо...ако са мънички, и не се променят по размер и не са релефни...

Поуспокоихте си ме, момичета Hug Явно наистина не е чак толкова странно, колкото ми изглеждаше на мен. Не е зачервена, не е релефна - въобще най-обикновена малка бенчица Simple Smile
Със здраве да си я носи   bouquet.
П.П. Сигурно след време в някоя градинка някоя "услужлива" майка ще те информира какво означава детенцето ти да има бенка точно на това място - в нашия случай "това означава разврат"  #Cussing out - не е истина колко луди хора има...

 smile3532 За всичко си има хора, Роси, нали знаеш? Всъщност, като сме почнали с негативните неща, сигурно значи, че ще е джебчийка hahaha Joy
Виж целия пост
# 9
Нормално е.
Дияна се роди с бенка на вратлето. Няколко месеца по-късно излезе една на ръката при свивката на лакътя. Свеки се радва, че и тя имала същата Simple Smile
Дияна има и още една в основата на косата. За нея пък претендира братовчедка ми. Simple Smile
Няма 6-5, детето е от мен  hahaha
Виж целия пост
# 10
smile3532 За всичко си има хора, Роси, нали знаеш? Всъщност, като сме почнали с негативните неща, сигурно значи, че ще е джебчийка hahaha Joy
Хехе, разби ме  Joy.
Виж целия пост
# 11
Нормално е.
Дияна се роди с бенка на вратлето. Няколко месеца по-късно излезе една на ръката при свивката на лакътя. Свеки се радва, че и тя имала същата Simple Smile
Дияна има и още една в основата на косата. За нея пък претендира братовчедка ми. Simple Smile
Няма 6-5, детето е от мен  hahaha

А ти има ли за коя да претендираш, AnMary ? Сигурно не. Ами, естествено, че не е от теб тогава - "жена, детето не е от теб, да зна`иш" Joy
Виж целия пост
# 12
И аз имам притеснения за бенките – Зори има вече 3 малки на лицето. Педито каза че е генетично, но на мен първите ми излязоха чак след 18г. Мисля да минем на 60 фактор слънце-защитен, но ако някой знае нещо повече за бенките, моля да сподели?
Виж целия пост
# 13
А ти има ли за коя да претендираш, AnMary ? Сигурно не.
Дано не е кат мен, че аз съм пълна с бенки. 2-3 й стигат на Дияна Simple Smile
Виж целия пост
# 14
от 2 месеца имаме мъничка бенка на гръбчето,не знам рони ли е newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия