има ли връзка?

  • 984
  • 26
или наследствено да се предава количеството кърма?
майка ми с мен не  е имала и си мисля ще имам ли ? от друга страна със сестра ми е имала, но след силен стрес е спряла...
моля да споделите? благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
няма никаква връзка. дали ще успееш да кърмиш зависи от теб и от това колко желание имаш да го правиш.
успех Hug
Виж целия пост
# 2
няма никаква връзка. дали ще успееш да кърмиш зависи от теб и от това колко желание имаш да го правиш.
успех Hug

 Peace Party

Майка ми също не е имала и не ме е кърмила и ден, а аз кърмих малката до 1г. и 4 м., така че...
Виж целия пост
# 3
Ще имаш,разбира се,почти няма(да не кажа няма)жени,които "нямат" кърма!Прочети материалите в библиотеката на този форум PeaceИ питай кърмачките тук ,ако има проблеми след като родиш Hug
Виж целия пост
# 4
няма никаква връзка. дали ще успееш да кърмиш зависи от теб и от това колко желание имаш да го правиш.
успех Hug

Точно така. Нито баба ми, нито майка ми, нито сестра ми са кърмили. Аз обаче все още си кърмя успешно.
Виж целия пост
# 5
няма никаква връзка. дали ще успееш да кърмиш зависи от теб и от това колко желание имаш да го правиш.
успех Hug
И аз така мисля. Simple SmileУспех
Виж целия пост
# 6
Майка ми е кърмила брат ми до 5-ти месец, а мен до 3-ти.  Но това е било поради лоша организация на кърменето /кърмене под час, даване на вода и ранно захранване/. Баба ми е кърмила по година и кусур /и е отбивала, защото "така трябва"/. Моята бебка повече от 4 месеца е само на кърма. Смятаме така да караме още дълго.
Виж целия пост
# 7
Няма връзка. Аз съм кърмена има-няма 2 месеца. Аз самата кърмя вече година.
Не е до наследство, а до желание и упоритост, когато възникнат проблеми и...доза непукизъм.
Виж целия пост
# 8
Няма връзка.Моята майка е кърмила мен и е давала и на още едно бебе.Аз също кърмих дълго,но нямах такива големи количества.Въпрос на желание и мотивация е дали и колко ще кърмиш.В началото е трудно и доста мами лесно се отказват.
Виж целия пост
# 9
Няма връзка. Кърменето не е "божа работа", а въпрос на желание и информираност.
Виж целия пост
# 10
Няма връзка. Аз не съм кърмена, а брат ми - само 20 дена с добавки още от родилния дом. На тези приказки се връзвах с първото ми дете - кърмено е 40 дена. Сега със същите наследствени цици се кърмим с пълна пара вече 1г4м Wink
Зависи основно от теб, мотивацията ти и подготовката, в която да вложиш малко време и усилие още от сега - оттам нататък и ние ще помагаме, а като имаш инфото и подкрепата от тук (и практическа,ако се наложи) почти няма нещо, което да ти се опре Grinning
Виж целия пост
# 11
Майка ти не е кърмила не поради липса на кърма (както се вижда от следващото й кърмене), а на информация, подкрепа и т.н. А това със спирането на кърмата от стрес е мит - ефектът обикновено е временен, но нмого жени решават, че това е краят и просто не продължават. Ти вместо да търсиш наследствена обремененост, по-добре почети в библиотеката и се осведоми по въпросите на кърменето.
Виж целия пост
# 12
Майка ми ме е кармила само 1месец и е спряла,а аз още си я кърмя Winkи според мен няма връзка
Виж целия пост
# 13
връзка няма-всичка зависи от теб,желанието ти да кърмиш и правилното му организиране ...в библиотеката на форума има доста информация по въпроса...майка ми ме е кърмила много малко не знам дали има и месец и от тап по пътя на Хуманата а ние се кърмим вече 5 месеца  Peace
леко раждане и успех  Grinning
Виж целия пост
# 14
Няма връзка. Кърменето не е "божа работа", а въпрос на желание и информираност.
без да имам за цел да се заяждам не винаги е въпрос на желание и информираност.защото аз имах много голямо желание,но във болницата преживях голям стрес и кърмата ми спря така,че кърмих малката само 2-3 дни Cry,но за това,че не е наследствено съм напълно съгласна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия