Кое училище да избера за детето си?

  • 3 748
  • 5
Здравейте мили мами,
Имам дете на 5 години и вече съм се замислила сериозно в кое училище да учи детето ми. Искам да е елитно, да я подготви за кандидатстване в добра гимназия и да е близо до дома ми или работното ми място Искам да ви помоля - да ми препоръчате училище в районите - Овча купел (стара част), Красно село, Борово, център (мед.академия и Петте кьошета).
Ще съм благодарна на всяко получено мнение!
 Joy
Виж целия пост
# 1
Здравейте мили мами,
Имам дете на 5 години и вече съм се замислила сериозно в кое училище да учи детето ми. Искам да е елитно, да я подготви за кандидатстване в добра гимназия и да е близо до дома ми или работното ми място Искам да ви помоля - да ми препоръчате училище в районите - Овча купел (стара част), Красно село, Борово, център (мед.академия и Петте кьошета).
Ще съм благодарна на всяко получено мнение!
 Joy

Май ще трябва да ходи в частно  Wink
Виж целия пост
# 2
Да, и аз тъй си мисля.....тук при нас такова училище няма
Виж целия пост
# 3
В момента карам стажа си в 41 ОУ (зад църквата "Св.Георги"),т.к.завършвам Начална училищна педагогика.Посещавала съм и съм практикувала в много други училища и мога да ти кажа,че това е най-хубавото софийско училище,в което някога съм стъпвала.Организация,условия,всичко е страхотно.Директорката е изключителен човек-високо ерудиран и организиран.Всички начални учители са много добри,високо квалифицирани и работят,защото им е призвание(което е ужасно важно),а не просто професия.С много усилия успях да започна стажа си там,защото мога да кажа само прекрасни неща за училището,и съответно повечето ми колеги искаха да са в него, а сега мечтая да започна работа там след стажа. Има занималня,което ти осигурява спокоен работен ден,защото поемат детето през целия ден. Имат и много добри подготвителни групи-записването,между другото, в момента върви.Централно училище е и се води (и е) елитно.Изучава се английски.
Друго хубаво училище е 20то (на 5те кьошета),в него се изучават обаче само немски и френски. Иначе и за там имам много добри отзиви.
В район "Красно село" най-добро се води 36то,но за него нямам лични наблюдения.Било е базово на СУ,но вече не е.
Ако искаш още информация,пиши ми лично съобщение,мога да ти кажа още доста неща за тези училища Peace
Виж целия пост
# 4
В момента карам стажа си в 41 ОУ (зад църквата "Св.Георги"),т.к.завършвам Начална училищна педагогика.Посещавала съм и съм практикувала в много други училища и мога да ти кажа,че това е най-хубавото софийско училище,в което някога съм стъпвала.Организация,условия,всичко е страхотно.Директорката е изключителен човек-високо ерудиран и организиран.Всички начални учители са много добри,високо квалифицирани и работят,защото им е призвание(което е ужасно важно),а не просто професия...... Peace
И аз съм за 41 - синът ми е тан 1кл и предучилищна изкара пак там, имат и немски ез./англ.ез.  по избор, математика и информатика като профил също....като цяло съм доволна особено от госпожата супер е  Heart Eyes, иначе винаги има какво да се желае, но най важното - госпожата -съм много доволна.
Виж целия пост
# 5
аз впрочем избрах, но ми трябва инфо за 90-то училище в Люлин и за г-жа Бандева.
 Praynig Моля някой ако знае нещо да пише!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия