Препоръчайте електрическа самобръсначка

  • 2 155
  • 8
Нашият татко скоро има рожден ден и искам да го изненадам с подарък – електрическа самобръсначка. Той има една много стара, но не беше доволен – много го жулела newsm78. Не съм наясно с материята Mr. Green, та се обръщам към експертите  newsm53 – на еднакъв принцип ли са, и от коя марка и модели сте доволни?

ПС. сумата не ме притеснява, държа на качеството
Виж целия пост
# 1
На моя мъж му подарих Philishave

Той е много доволен. Аз тогава се двоумих м/у този модел и модела с три ножчета, но разликата в цената ми се видя много.
На гърба на бръсначката има ножче, на принципа на машинка за подстригване, за оформяне на бакенбарди.
Виж целия пост
# 2
Mоят мъж ползва Филипс от серията 6000 и е много доволен. Ние също, когато я ползва. Брадата му е много твърда и расте в различни посоки, но тази върши много добра работа. Laughing
Виж целия пост
# 3
Аз тоя модел дет съм го показала е стар, от минлата година.
Виж целия пост
# 4
Philishave наистина е много добър избор. Аз ползвам стар модел но съм много доволен.
Виж целия пост
# 5
Подарих му преди година на    PHILIPS HQ 444 струва около 60 лв,но да ти кажа не я ползва много,
то си зависи де от самият мъж  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 6
Благодаря за отговорите   bouquet  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 7
PHILIPS HQ 444 струва около 60 лв,но да ти кажа не я ползва много,
то си зависи де от самият мъж  Rolling Eyes 

На моя мъж модела е 468. Струваше май към 80лв. Модела с трите ножчета беше над 100лв.
Да не си мислиш обаче, че и моя я ползва много, много Simple Smile Ако не го натиря в банята да се бръсне... ще си ходи така Simple Smile
Виж целия пост
# 8
PHILIPS NORELCO Speed-XL

Ето тук е показан модела:

http://www.electricshaverstore.com/get_item_8140xl_norelco-8140x … -electric-sha.htm

Същата подарих на съпруга ми за Нова година, доволен е от нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия