Oriflame - 2

  • 13 241
  • 290
старата тема

майски кат … 83;ог

Виж целия пост
# 1
Някой ползвал ли е стягащия гел за корем? Има ли добри отзиви? На мен след раждането кожата на корема ми е доста отпусната и искам да направя нещо по въпроса...
А за антицилулитния гел за тяло какво ще кажете, както и за гела за бюст?
Виж целия пост
# 2
Веселина взе ми въпросите от устата Laughing Laughing Laughing
Ще чакам и аз за мнения по въпроса, макар че имам една приятелка, която ползва от две години антицелулитния, и твърди, че има ефект и то много. Но като го спре, целулита отново се появява, като го почне - пак изчезва.
Виж целия пост
# 3
Някой ползвал ли е стягащия гел за корем? Има ли добри отзиви? На мен след раждането кожата на корема ми е доста отпусната и искам да направя нещо по въпроса...
А за антицилулитния гел за тяло какво ще кажете, както и за гела за бюст?

Мисля, че гела за бюста не е добре да се ползва по време на кърмене..не съм много сигурна, затова пак ще проверя. Иначе имам много добри отзиви
Виж целия пост
# 4
Аз ползвам много редовно антицелулитния гел и съм много доволна, но при ежедневно мазане.
Относно гела за корем сега почнах опаковката и ще пиша какъв е резултата.
Виж целия пост
# 5
на първата страница на албума са 34-84 стр. от каталога, а на втората - 85-88 и 1-33

още съм на първата страница и тъкмо се чудех защо не почва от начало   Laughing
Виж целия пост
# 6
Имам питанка за тези продукти за изкуствен тен:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3930&AlbumId=47808

Използвали ли сте ги и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 7
Някой ползвал ли е стягащия гел за корем? Има ли добри отзиви? На мен след раждането кожата на корема ми е доста отпусната и искам да направя нещо по въпроса...
А за антицилулитния гел за тяло какво ще кажете, както и за гела за бюст?
Аз го ползвам! Много съм доволна. Не мога да кажа, че има някакъв фрапиращ резултат, въпреки, че кожата ми е доста по-стегната. Много приятно се нанася и мирише хубаво.
Виж целия пост
# 8
Значи да кажа за течните червила - цветовете са много ярки и са точно такива, както се виждат в каталога. Много са трайни
Виж целия пост
# 9
на първата страница на албума са 34-84 стр. от каталога, а на втората - 85-88 и 1-33

още съм на първата страница и тъкмо се чудех защо не почва от начало   Laughing

оправи се, бг-фотото ги пренареди  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
лелееее, пак ще ме изтръскат - детските неща са страхотни    ooooh!  Simple Smile 
Виж целия пост
# 11
Имам питанка за тези продукти за изкуствен тен:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3930&AlbumId=47808

Използвали ли сте ги и доволни ли сте?


да и аз за тях искам да питам - мисля да си взема гела но една позната твърди, че няма начин да не оставя петна
Виж целия пост
# 12
Имам питанка за тези продукти за изкуствен тен:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3930&AlbumId=47808

Използвали ли сте ги и доволни ли сте?


да и аз за тях искам да питам - мисля да си взема гела но една позната твърди, че няма начин да не оставя петна
Това са нови продукти  Laughing Твоята позната няма как да ги е пробвала, за да знае.
Виж целия пост
# 13
Някой ползвал ли е стягащия гел за корем? Има ли добри отзиви? На мен след раждането кожата на корема ми е доста отпусната и искам да направя нещо по въпроса...
А за антицилулитния гел за тяло какво ще кажете, както и за гела за бюст?

Мисля, че гела за бюста не е добре да се ползва по време на кърмене..не съм много сигурна, затова пак ще проверя. Иначе имам много добри отзиви

Така е, не бива да се ползва по време на кърмене.  Peace /но доколкото знам тогава нищо не може да се ползва.../
Иначе е хубав / е, не ти повдига бюста, просто стяга самата кожа / Hug
Виж целия пост
# 14
тя не го е ползвала ама казва по принцип че са така автобронзантите
аз си мислеф че все пак на орифлейм са качествени и не става така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия