Спазвате ли стриктно диетите?

  • 1 443
  • 40
Въпросът ми е дали се придържате ама на 100 процента към това, което включва диетата.
Защото аз, да си призная, все се изкушавам от това-онова или заменям едно нещо с друго.
Та въпросът ми е има ли стриктни мами?
И резултати, разбира се...
Виж целия пост
# 1
аз не съм от стриктните  Sad измислям си свои диети, защото така ми е по- лесно и не се психирам Shocked
Виж целия пост
# 2
Аз съм от тези , които спазват стриктното опсание , но увеличават грамажите Blush И в резултат на това, тренирам каланетика Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Аз съм от тези който не спазват стриктно , но пък за сметка на това постигат резултати  Grinning
Виж целия пост
# 4
аз не съм от стриктните  Sad измислям си свои диети, защото така ми е по- лесно и не се психирам Shocked


 Peace  и аз така...или малко ги преобразувам по мой вкус...
Виж целия пост
# 5
Aз спазвам стриктно диета само първия ден до обяд EmbarassedЕ,случвало ми се е да си измисля свой начин на хранене,като намалям храната и внимавам какво поглъщам.Но определено не мога да пазя диета...и аз се стресирам от тях само.. ooooh!
Виж целия пост
# 6
Аз досега не съм пазила никакви диети, но съм сигурна, че в бъдеще ако ми се наложи на 100% няма да спазя нито една диета стриктно, просто защото не мога да си раздела за повече от един ден с моята голяма любов - ШОКОЛАДА! Blush
Виж целия пост
# 7
Не,само ако се налага по здравословни причини,тогава съм 200 процента стриктна! Иначе нес,поред мен е по-добре да "прегрешиш" с нещичко и да си легнеш спокойна,отколкото да се мяташ в леглото и да бленуваш за парченцето шоколад  Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз си измислям диети обикновено. Понякога като си харесам някоя диета, но има нещо в нея което не обичам да ям го заменям с нещо друго, но гледам да не е много калорично.
Виж целия пост
# 9
Аз си измислям разни модификаций като се случва редовно да прегреша Embarassed..но пък иначе психически не мога да устоя, а така не се отказвам поне ..от диетуването Wink
Виж целия пост
# 10
принципно - не.
Обаче сега като тръгнах на диетоло и прожедури цели 2м и половина с нищо не прегреших и резултата е на лице. Напоследък обаче хич ме няма ........ много злоупотребявам
Виж целия пост
# 11
не  Blush
Аз си правя смесица от няколко диети или просто измислям сама нещо.От лентичката се вижда, че има резутат  Wink
Виж целия пост
# 12
Ами -да!Щот си спазвам моя си диета!Как ли пък ще стане някой да ми казва под час какво да ям.
Виж целия пост
# 13
Не пазя диети,самата дума ме психира.Ако видя,че съм качила ,няколко дни внимавам какво ям,но в никакъв случай не гладувам!  Naughty
Виж целия пост
# 14
Стриктна съм! Не кръшкам и не си измислям разни допълнителни неща за хапване! Резултата естествено е на лице- сега си купувам дрешки с 2 размера по-малки  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия