За промоцията на Нестле с етикетите

  • 1 684
  • 28
Имате ли представа дали наградите са на принципа на томбола или всеки изпратил печели задължително?
Виж целия пост
# 1
Всеки изпратил печели , поне така четох в едно списание .
Виж целия пост
# 2
Ето тук повече информация
Nestle
Виж целия пост
# 3
Тази информация 2-3пъти я прочетох,но това не ми стана ясно,затова пуснах тук питане.И пак не ми е ясно Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Пращаш 3,6 или 10 етикета и получаваш съответната награда отговаряща на броя на етикетите и след като играта приключи от всички изпратили чрез томбола ще се определят печеливши и за голямото мече  Grinning Това разбрах аз !
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти и аз така разбрах,ама да питам,че винаги има някакви малки буквички,които не си успял да прочетеш! Wink
Виж целия пост
# 6
А как ги отлепяте? Те са толкова здраво прилепнали...
Виж целия пост
# 7
Значи, ако някой се чуди - ето как - с ножче се срязва отнякъде и после се отлепя внимателно, лепилото е само по краищата, но е много здраво.
Виж целия пост
# 8
Някой да е получил награда от Нестле? Аз смятам да пратя и за кутия, и за часовник, и без това вземам пюретата. А вие? Пратихте ли/Ще пращате ле?
Виж целия пост
# 9
Аз пратих 10 за мече и 6 за часовник и получих само мече.Все се надявам да пратят и часовника,но да видим... newsm78
Виж целия пост
# 10
А заедно ли ги прати (в смисъл по едно и също време)? Мечето хубаво ли е? Аз мисля да пратя за часовник и кутия, че поне на снимката мечо не ми харесва много. А и нали ще спечеля голямо накрая  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Аз вече си получих кутията, донесоха ми я вкъщи.Сега пратих пак за кутия и часовник, мечетата нещо не ми харесват.
Виж целия пост
# 12
klaris, а горе-долу след колко време ти донесоха кутията?
Виж целия пост
# 13
И на мен не ми харесва мечето.Иначе пратих за мече и на другия ден за часовник,но още го няма  Wink
Виж целия пост
# 14
klaris, а горе-долу след колко време ти донесоха кутията?
Около 2 седмици, не съм много сигурна newsm78, но там някъде
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия