Препоръчайте добър хомеопат в Северна България

  • 1 143
  • 9
  Синът ми е на 7г,с диагноза "бронхиална астма".Лекуваме се от 2 год,без никакво подобрение.В нашия град няма добър хомеопат,отзивите са много противоречиви и се страхувам да се лекуваме при него.
  Много ще ви бъда благодарна ,ако ме насочите към подходящ специалист!
Виж целия пост
# 1
централна, източна или западна или няма значение?
Виж целия пост
# 2
  Централна
Виж целия пост
# 3
Това какво ще значи, Свищов устройва ли те?
Виж целия пост
# 4
  Да,и Свищов ме устройва,макар че Плевен ме и по-добре.
Виж целия пост
# 5
  Да,и Свищов ме устройва,макар че Плевен ме и по-добре.
Д-р Хаджиев, Свищов,  0888775380,  063125383.
Виж целия пост
# 6
  Познавам мами от Свищов,този лекар въобще не е добър,освен това е хомеопат защото той така си е решил!Ти от Свищов ли си?Кой ти го препоръча?Чувала съм много крайни мнения за него.
Виж целия пост
# 7
  Познавам мами от Свищов,този лекар въобще не е добър,освен това е хомеопат защото той така си е решил!Ти от Свищов ли си?Кой ти го препоръча?Чувала съм много крайни мнения за него.
Не, не съм от Свищов, но ти направо ме шокира!!!
Какво значи, че е хомеопат, защото той си е решил? Все едно да кажеш, че някой е лекар, защото сам си го е решил!
А, ти познаваш ли го? Ходила ли си при него?
Препоръча ми го неговата сестра, която е хомеопат във Варна!
Виж целия пост
# 8
  Имам предвид,че познанията си ги има от сестра си...............до колкото знам,не се шегувам!
Виж целия пост
# 9
  Имам предвид,че познанията си ги има от сестра си...............до колкото знам,не се шегувам!
E, ми някой явно те е излъгал, защото д-р Хаджиев също е завършил медицина и има диплома за такъв от Мед. университет и е посещавал школите по хомеопатия в Гърция и Индия, освен това е член на Българското хомеопатично дружество.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия