Биберон за Фризовом

  • 5 472
  • 17
Здравейте,майчета!
Може ли някой да ми каже с какъв биберон храните бебчо като е на Фризовом.Аз съм с Авент и биберонът,който е за гъсти храни дори на положение 1 й се излива в гърлото и тя не само,че едва се спрявя да преглъща ,а и 160 мл ги изпива за 5 мин.Притеснявам се,че така го няма момента със сукането,а и тя недоволства,че й свършва бързо (преди си смучеше по 30 мин.)
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
аз съм със шише на д-р браун с биба номер 2.малката си изпива млекцето за5-6минути.и ние сме на фризовом.на вас помогна ли ви за повръщането?
Виж целия пост
# 2
а сега видях и лентичката ви.вие сте ни почти набори а и ми е адашка Grinning
Виж целия пост
# 3
Ами да ти кажа мисля ,че й помага,защото тя го пие от два дни и не ми е повръщала,обаче проблема с това,че й се излива за 5 мин и е кофти.Тя си беше свикнала дълго да си смуче и й беше удоволствие.Иначе от форума разбрах,че много помага за повръщането и са доволни майките.
Виж целия пост
# 4
На Фризовом бяхме до 6 месеца- мн. съм доволна- намали повръщането, оправи запека , а колоките свърших аза 1 и половина месеца ooooh!
И до сега му давам млякото с 0-6мес.биба на Чико Примигорни- отова кривото шише- изпива в момента 210гр. +бисквитка закуска за около 15-20 мин. - така се уморяма от сукането и заспива почти веднага
На вашата възраст пак беше с тази биба без бисквитка и въпреки че казват че е гъста храната минава през дупката Peace
Имам и 1-2-3 биба пак на Чико- същата е като на Авент- вярно бързо свършва млякото и затова не я използвам- само като захранвах с пюрета и каши
По добре си вземи биба от 0-6мес- щом не искаш бързо да му свършва млякото на бебчето
Виж целия пост
# 5
Ние бяхме с Чико 1-2-3, но тесен биберон, не като физологичният, защото вече се бях видяла в чудо с тези "биби". С него беше добре мисля. Сега ядем Нутрилон от Авент 1-11-111  на 1-ва позиция и не се уливаме много, явно си свикват после. За 5-6 мин. е готов.
Виж целия пост
# 6
Аз ползвах на Dr.Braun, когато му давах Фризовом. Може да пробваш с първи номер, той пуска доста по-бавно. Само искам да ти кажа, че това мляко се ползва докато изчезне проблема, а не за постянно. При нас мина за седмица и сега съм на Милумил. Моя бебо си изпива млякото за 2-3 мин. и после му давам биберон за да си суче. Питах педито дали не е опасно толкова бързо да го изпива, а той ме погледна учудено и каза: "Ти по 1 час ли искаш да го храниш?" Иначе аз мисля, че за различните млека е много трудно да уцелиш подходящия биберон и почва едно пробване направо ужас.
Виж целия пост
# 7
До мамите ползващи "Фризовом"
"Фризовом" вече е в нова опаковка. Същата като на Фризо 1 и Фризо 2 с преобладаващ син цвят.
Отгоре пише FRISO със същите букви както при Фризо 1 и Фризо 2, под името пише, че е за деца от 0 до 12 месеца, а в долната част на кутията в ляво пише "VOM". /Загледах се понеже ми направи впечетление, че е  FRISO за бебета от 0 до 12м и продавачката ми каза,  че  Фризовом е вече в такава опаковка/.
Виж целия пост
# 8
Много странно  Rolling Eyes
Той Фризовома на мен ми става толкова гъст, направо не мога да си представя как така истича бързо, Иван го е пил с чашка и едвам потичаше, а той много се дразнеше от това, а преди това си пиеше НАН пак от чашка и се стичаше направо...за 1мин. изпиваше 230мл. НАН

По принцип фризовома е гъст, точно такава му е съставката, да не би нещо да не спазваш пропорциите ?
Виж целия пост
# 9
Пропорциите са ми точни,просто тя беше с биберон 1 на Avent като си пиеше Нутрилон и беше свикнала много силно да дърпа .Като сменихме този биберон I -II- III на Avent в началото едва преглъщаше,но да ви кажа вече го пие от 4-5 дни и си свикна.
Аз как да разбера ,че й е минал проблема,за да се върна отново на Нутрилон?Мислех,че щом има проблем с повръщането смисъла на Фризовома е да не го повръща ,защото е гъст.Той лекува ли ???

И още нещо да ви питам: Ако на едно хранене давам Фризовом, а на следващо Нутрилон мислите ли,че е умесно?Имам предвид веднъж дневно Нутрилон например.Освен това имам замръзена кърма и вечер й давам кърма.
Виж целия пост
# 10
Здравей Lorian!Ние също сме със шишета на Авент и ядем Фризовом.Аз иго давам с биберон 3 номер, но не този с трите положения, а другия с трите дупчици.Тече си съвсем нармално.Нахранваме се за 10-15 минути.
Виж целия пост
# 11
Пропорциите са ми точни,просто тя беше с биберон 1 на Avent като си пиеше Нутрилон и беше свикнала много силно да дърпа .Като сменихме този биберон I -II- III на Avent в началото едва преглъщаше,но да ви кажа вече го пие от 4-5 дни и си свикна.
Аз как да разбера ,че й е минал проблема,за да се върна отново на Нутрилон?Мислех,че щом има проблем с повръщането смисъла на Фризовома е да не го повръща ,защото е гъст.Той лекува ли ???

И още нещо да ви питам: Ако на едно хранене давам Фризовом, а на следващо Нутрилон мислите ли,че е умесно?Имам предвид веднъж дневно Нутрилон например.Освен това имам замръзена кърма и вечер й давам кърма.



Ефект има от Фризовома, но естествено не очаквай чудеса от първият път, той се пие с месеци  Peace
Не е уместно да ги редуваш с Нутрилон, само едното АМ ползвай, иначе няма смисъл и няма и ефект да постигнеш, само ще объркаш стомахчето на беба
Виж целия пост
# 12
Благодаря,Дони!И аз така си мислех,но реших да питам.За сега ще я оставя само на Фризовом и кърма,докато имам.

Ruja5, аз първо опитах точно от този с трите дупчици,ама не минава и тя се ядосва.Те са си със същата големина ,просто са три.
Виж целия пост
# 13
Ами незнам Lorian, ние нямаме проблеми с 3 номер.Отначало опитахме да го пием с 2 номер , но тогава не течеше добре и тя се сърдеше, но сега си е наред.Явно си зависи от децата. Hug
Виж целия пост
# 14
nie sme s frizovom s biba na avent nomer 2 i go izpiva za 10 min i e gasto

 ние сме с frizovom с биба на avent номер 2 и го изпива за 10 min и е гъсто

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия