Що за лекар е това?

  • 662
  • 5
Снощи бях свидетел на поредното "тъпо"изказване на Щерев , за лекарствата за онко болните! ooooh!
Не трябвало да се отделят пари за тях , щото били оречени, бахти доФтора , както се казва! #2gunfire
А трябвало да се дават пари само за профилактика! newsm78
То е ясно , че българина е доста немарлив в това отношение , но тази профилактика не винаги спасява(мое мнение) , само дава по-големи шансове, щото в крайна сметка всичко зависи от организма на всеки човек!
Много съм разочарована от това "лекалско изказване"! Sick
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=90230.0
Виж целия пост
# 2
Сори Embarassed, това не съм го видяла и без да искам съм се повторила, ама много ме е яд на такива шушляци дето се наричат лекари tantrum newsm61
Виж целия пост
# 3
Пухи, изобщо не се притеснявай, че си отворила въпроса. По отношение на лекарската небрежност и незаинтересованост може мнооооооого да се каже. Всяка майка на дете с проблеми в един или друг момент се е сблъсквала с това - предложиха ми аборт в осми месец, при недоказан проблем на бебето, чувала съм предложения от лекари да го оставя в дом, сгрешиха му три пъти диагнозата - след това ми казаха, че не е толкова важно - и трите били с лоша прогноза. Чух наскоро за случай на семейство с три деца с генетичен проблем, защото никой не споменал на родителите, че това заболяване се унаследява. Наскоро изхвърлиха майка с  бебе под година от неврологията като парцал. Изобщо това е дълга и болезнена тема. Не съм чула коментара на Щерев, но едно ми е ясно - колкото по-нагоре в медицинската йерархия стои един лекар, толкова по-далеч е от проблемите на хората.

Виж целия пост
# 4
Вярно е, че огромна сума трябва да се отделя за профилактика, но тя е съвсем ОТДЕЛНО звено, да не говорим, че профилактиката има различни нива, лечението също е част от нея, но в различен смисъл - профилактика на инвалидността и смъртността. Не може да крадеш парите от едното и да ги даваш за другото! Просто трябва правилна организация на ресурсите.

А само който няма онкоболен в семейството си, не може да разбере за каква борба става въпрос... Борбата е жестока. И лекарят е длъжен до последно да прави всичко възможно за пациента!
Виж целия пост
# 5
А само който няма онкоболен в семейството си, не може да разбере за каква борба става въпрос... Борбата е жестока. И лекарят е длъжен до последно да прави всичко възможно за пациента!
В момента се радвам, че мама е извън страната. Нямам много пари, но я попитах дали да й пращам. Тя ми каза, че цялото и лечение е безплатно. Аз от бг само й купих някаква хранителни добавки, 2 опаковки за скромните 200 лв.

Ама професора може и да е прав - вВ бг май всички сме обречени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия