Няма Матерна по аптеките!

  • 3 794
  • 41
 Изчезна Матерната, снабдете се ако откриете някъде.
Виж целия пост
# 1
Защо я пиете тази Матерна,като почти навсякъде извън България вече е отречена?Надявам се и тука да са я спряли вече
Виж целия пост
# 2
Аз имам една опаковка, от която съм пила 1-2 таблетки. Ако някой иска ще му я подаря!
Виж целия пост
# 3
Има отлив от нея, софийските гинеголози даже са писали научно съобщение - води до по-голямо тегло на плода и преждевременно вкостяване. По-добре разчитай на естествени източници от разнообразно хранене  Peace
Виж целия пост
# 4
В дира четох, че фирмата се оттегля от нашия пазар, защото няма сметка да продава в България
Виж целия пост
# 5
Има отлив от нея, софийските гинеголози даже са писали научно съобщение - води до по-голямо тегло на плода и преждевременно вкостяване. По-добре разчитай на естествени източници от разнообразно хранене  Peace

Много точно!
Виж целия пост
# 6
Защо я пиете тази Матерна,като почти навсякъде извън България вече е отречена?Надявам се и тука да са я спряли вече
newsm10
Виж целия пост
# 7
аз пия Пренатал заради кърменето, но не много редовно
докато бях бременна, не пих Матерна
Виж целия пост
# 8
  Темата беше за мамите които я ползват, а не за или против нея.Има си лекари за тая работа. И все пак като я отхвърляте, бихте ли ми казали нейн заместител?
Виж целия пост
# 9
По време на бременността пиех Мултитабс (на опаковката пише, че е подходящ за бременни и кърмачки). Сравнявала съм съставите на двата вида витамина и установих, че са 98% еднакви. Мултитабса е много по-изгоден - 15 лева за 100 таблетки.
Виж целия пост
# 10
И все пак като я отхвърляте, бихте ли ми казали нейн заместител?

Защо ти е нейн заместител?Ми то ако беше така и нашите майки и баби щяха да пия матерна,но не са пили ,та заместитела са-витаминчета,плодове и зеленчуци оргнизма сам ще си набави чрез тях необходимите му неща  Peace
Виж целия пост
# 11
И все пак като я отхвърляте, бихте ли ми казали нейн заместител?
Плодове, зеленчуци, месо , ядки, пълнозърнест хляб, млечни продукти . Grinning
Радвам се ,че фирмата се маха от пазара! Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Има отлив от нея, софийските гинеголози даже са писали научно съобщение - води до по-голямо тегло на плода и преждевременно вкостяване. По-добре разчитай на естествени източници от разнообразно хранене  Peace

Много точно!
Стига бе, с първата бременност я пих, Йоана се роди 3300 гр и 50 см - перфектно бебе; нямаше и помен от преждевременно вкостяване??  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
И все пак като я отхвърляте, бихте ли ми казали нейн заместител?
Плодове, зеленчуци, месо , ядки, пълнозърнест хляб, млечни продукти . Grinning

Точно така. Защо толкова държиш да пиеш химии?
Виж целия пост
# 14
И все пак като я отхвърляте, бихте ли ми казали нейн заместител?
Плодове, зеленчуци, месо , ядки, пълнозърнест хляб, млечни продукти . Grinning

Точно така. Защо толкова държиш да пиеш химии?
Момичета, по същия принцип не трябва да се пие и Фолиева киселина тогава...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия