Козметика, от която сте доволни

  • 6 642
  • 35
Това е темичка за най-сполучливите ви покупки на козметика.

Аз поставям веднага в списъка Loreal Professionnel - който не ги е пробвал няма да разбере колко са невероятни продуктите им за коса!
Давайте!
Виж целия пост
# 1
Loreal, Christian Dior, vsichko na HUGO BOSS, Lancome ....... oh..... maj sa mi mnogo favoritite  Wink  Laughing .......ne mi se izbroqva......
Виж целия пост
# 2
Loreal , Max faktor ,Garnier ,Clinians , Diesel , Elea, Това се сещам като мои фаворити.
Виж целия пост
# 3
освен дотук изброените Маргарет Астор, Виши..........ама не всичко
Виж целия пост
# 4
Виши - изключително добре за сухата ми и чувствителна кожа.
Виж целия пост
# 5
Аз се изривам зверски от всякакъв тип козметика.
За толкова години съм пробвала какво ли не и са единици тези, които ми понасят - крем за сенки под очите на Лореал, хидратиращ тоник на Галеник, тоник за премахване на грим от очите на Гарниер... и това е.
От десетина дни, обаче, съм направо възхитена. Никога не съм чувствала кожата си толкова добре.
Взех да пробвам тоалетното мляко на Елеа.
Наистина съм очарована.
След като не се изринах си взех и маската за лице.
Смятам да си взема всичко от зелената серия - дано нямам алергия и към останалите продукти.
Виж целия пост
# 6
Не обичам да харча много пари за козметика, за това съм се спряла на AVON. Харесвам бялата им козметика и спиралите. От цветната - моливите за устни, фон дьо тените и арабските перли.
Ако нещо от продуктите не ми хареса просто го връщам и те ми възстановяват сумата. Така съм застрахована, че ако си купя скъп крем и той не ми понесе, ще ми върнат парите.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: sunny_zt
Аз поставям веднага в списъка Loreal Professionnel - който не ги е пробвал няма да разбере колко са невероятни продуктите им за коса!
Давайте!


С две ръце гласувам, че това много сполучлива козметика за коса. А как хубаво миришат.... като тръгнеш да си мокриш косата, усещаш мириса от предишното миене....
Крем за лице и измиващ крем, Авен. Спирала и лак за нокти Лумене. Гланц Севънтийн.
Виж целия пост
# 8
Лореал,Ланком(в4ера си купих фон дьо тен-fluide illuminateur -lancome)е, направо е невероятен Grinning и Мекс Grinning Страшно съм доволна Grinning
Виж целия пост
# 9
Helena Rubinstein,Karolina Hererra,Chanel,Lancom,Clinique,Avon,Yves Rocher,Biotherm,... и други...от разли4ните марки ползвам разли4ни неща...шампоан и балсам на Dove,както и маската за коса и ексфолианта....не съм някакъв върл поклонник на определена марка,зависи кое и как ми понася. Grinning
Виж целия пост
# 10
Garnier, Loreal, Regal, Vichy
Виж целия пост
# 11
Много съм доволна от L'Oreal, Vichi и Lancome - когато говорим за бяла козметика. Също мога да кажа, че Avon и Channel имат много качествена декоративна козметика. А за продукти за коса мои фаворити са от доста време VO5 и L'Oreal.
Виж целия пост
# 12
Боя за коса-Лонда профешънъл=серията Волкано-445,на два месеца веднъж ми се налага да боядисвам.
Гел за стрии на Виши-много доволна,кожата ми става супер мека.
В момента ползвам няколко неща на Орифлейм-декоративна козметика-и съм доволна.
Виж целия пост
# 13
ladyuu
Виж целия пост
# 14
Полzвам раzлични неща от раzличните фирми, но най-вече  Estee Lauder, Clinique, Chanel...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия