помогнете! зачервени гънки

  • 3 804
  • 18
здравейте майчета! от доста време се боря със зачервените гънки на моята принцеса и все без резултат.проввах с бюбхен,мустела,бочко,себа меб,бела(това е сръбски крем).моля ви за помощ
Виж целия пост
# 1
Балсам на д-р Тайс Peace
Виж целия пост
# 2
Пробвай с Baby Tan -много бях доволна от него,особено при подсичане Heart Eyes.Но ако е нещо алергично,ще ти трябва специален крем -питай педиатъра си.
Виж целия пост
# 3
Ако е само в гънките на слабините_ пробвай с крем, който се приготвя в аптеката. Аз ползвах всякакви, но само този свърШи работа. Ако има за4ервявания и в други гънки, може да е алергия, посъветвай се с педиатърката си, или алерголог.
Виж целия пост
# 4
Аз се справях с течната пудра на "Авент".
Виж целия пост
# 5
Ако е само в гънките на слабините_ пробвай с крем, който се приготвя в аптеката. Аз ползвах всякакви, но само този свърШи работа. Ако има за4ервявания и в други гънки, може да е алергия, посъветвай се с педиатърката си, или алерголог.
И на дребното постоянно се зачервяват,защото е малко по закръглен,но педито ни изписа някакъв който го приготвят в аптеката определено само той свърши работа Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Попитай педиатъра си за крема "Елоком".На Алекс му сложиха какви ли не диагнози и мажех с различни кремове-ефект нямаше.На края педито изписа Елоком-а и всички зачервени участъци в гънките му се оправиха на второто мазане.Без лекарско предписание да не се слага на малки деца.Има специални указания-не се маже повече от 4 дни.
Виж целия пост
# 7
Аз бих намазала с Елоком само в най-краен случай,не и гънките.Това е много силно лекарство и на Павел му го изписаха за един обрив на бузката,но не съм го мазала.
Виж целия пост
# 8
Аз бих намазала с Елоком само в най-краен случай,не и гънките.Това е много силно лекарство и на Павел му го изписаха за един обрив на бузката,но не съм го мазала.
Е, но на моето дете точно гънките му оправи!За това казах да се консултира с лекар.Много станаха компетентните майки тук!
Виж целия пост
# 9
Аз бих намазала с Елоком само в най-краен случай,не и гънките.Това е много силно лекарство и на Павел му го изписаха за един обрив на бузката,но не съм го мазала.
Е, но на моето дете точно гънките му оправи!За това казах да се консултира с лекар.Много станаха компетентните майки тук!
Не може ли да си изкажа мнението,мислех че това е целта на форума.Компетентна съм до толкова,че съм прочела листовката на въпросното лекарство.Зачервяването на гънките в повечето случаи е подсичане.Има достатъчно безобидни кремчета,които ще помогнат.Не мисля че е необходимо прибягването до толкова сериозно лекарство.НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ  bouquet
Виж целия пост
# 10
Пробвай с Sudocream, продават го в mothercare, много е добър за след 2-3 мазания червеното изчезва( знам го от личен опит), малкия има памперс дерматит и му се белеше кажатаи беше много червена, след 2-3 дни мазане всичко се оправи Laughing
Виж целия пост
# 11
Най-важното е много добре да подсушаваш гънките след баня,подсичането  и зачервяването обикновено е от влага,от запарване.Опитай с малко бебешка пудра.
Виж целия пост
# 12
Повечко въздушни бани  Peace
Виж целия пост
# 13
ние сме си доста закръгленки и с доста гънки.прилича на шар-пей Grinningот самото раждане мажа с ''медико идеал'' и досега съм нямала проблеми.
Виж целия пост
# 14
 Ох,атопичния дерматит на Калина точно така започна... Sad Червени гънки на краченцата и ръчичките.А сега така са се нацепили че даже сълзят...Мазахме с какво ли не - нищо не помогна ! Казаха ни да чакаме да го израстнела (!?) И ние си чакаме а детенце се дръгне като краставо.На всичкото отгоре и изби и обрив под брадичката Sad
Най-добре попитай лекар от какво е това и какво би ти предписал.Успех ! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия