Представяне на FUN-MAMA-FIT на 12.04 и 14.04. Посещението е безплатно!

  • 968
  • 13
Здравейте,
Искам да Ви поканя на представянето на FUN-MAMA-FIT на 12.04 и 14.04. от 10.00 часа на стадион "Васил Левски", зала 3.
Това е уникална по рода си програма за възстановяване след раждане, която ви позволява да тренирате заедно с Вашето бебе. Тренировката е много забавна. Има танци и упражнения за проблемни зони, като бедра, корем, задни части и рамене. Вашият малък партньор взима дейно участие, забавлява се и се радва на близкия контакт с вас.
Както споменах в заглавието тези две тренировки са безплатни.
Залата и съблекалнията се почистват преди тренировката, а постелките се използват само от групата.
Искам само да Ви помоля, ако решите да дойдете да ми пишете, защото залата не е голяма. Според мен е за 10 мами, за да може да се чувствате конфортно с бебенцата.
Ами това е очаквам Ви, ако имате  newsm78 питайте Laughing
Виж целия пост
# 1
пу съм първа, с какво облекло, анцунг или каквото ми е удобно
Виж целия пост
# 2
Идвам
А после как ще бъдат тринировките( колко пъти седмично)?
Виж целия пост
# 3
пу съм първа, с какво облекло, анцунг или каквото ми е удобно
Облеклото е пожелание. Само маратонките да са чисти.
Идвам
А после как ще бъдат тринировките( колко пъти седмично)?
Тренировките ще са 2 пъти в седмицата. В сряда и петък от 10 часа.
Виж целия пост
# 4
А децата до каква възраст трябва да бъдат?
Виж целия пост
# 5
А децата до каква възраст трябва да бъдат?

Да, и аз това се чудя.
Виж целия пост
# 6
А децата до каква възраст трябва да бъдат?
Ами за сега е за бебета, които не са проходили.
Съдя от собствен опит, защото моята щерка е на 1г. и половина и ми е доста трудно да задържа вниманието и да тренирам с нея, но когато беше мъничка си правехме гимнастиката заедно без проблем.
Но, ако имате желание да тренирате заповядайте и ще измислим нещо така че и на двамата да ви е забавно.
Виж целия пост
# 7
искам и аз
но, детето ми е малко над годинка, дали не сме големи
Виж целия пост
# 8
искам и аз
но, детето ми е малко над годинка, дали не сме големи
Както казах по-горе малко е трудно да удържиш проходило вече дете, поне моята щерка е така. Предпочита сама да си танцува, отколкото да е гушната от мен, но ако имате желание да тренирате и няма на кого да оставите детето идвайте. Разбирам Ви и Ви подкрепям напълно.
Виж целия пост
# 9
Хей sladurska, това е страхотно! Жалко, че съм от В. Търново и няма да мога да се включа и аз. Аз също имам 8 месечна щерка, след раждането на която май само безуспешно се пробвам да възстановя фигурата си и ми трябва нещо такова. За съжаление си се гледаме сами и аз няма на кого да я оставя, за да ида на фитнес. Но този вариант, който ти предлагаш е супер  Hug. Пиши ако знаеш дали има нещто подобно в Търново. Laughing
Виж целия пост
# 10
Благодаря ти zize за подкрепата. Надявам се скоро и в другите градове някоя мама да започне да провежда такива занимания. Честно да си призная аз сам новак в преподаването, но реших да споделя моят опит с други мами, които искат да тренират, но няма на кого да оставят бебчето.
Виж целия пост
# 11
Поздравления за доборото начинание! Simple Smile
Пожелавам ти успех и да донесеш много радост и удовлетворение на колкото се може повече мами! Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Виждам, че доста хора са прегледали темата, но за сега само има интерес от две мами.
Моля Ви, пишете ми какво е Вашето мнение за такъв вид тренировка или пък къде в София (за сега) бихте искали да направя представяне.
Имам и още една идея как  да спортувате заедно с детето, но като гледам желаещите, просто не знам дали да се захващам  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Ами нямам идея за мнението на останалите майки, но за мен е много добра идея. Аз доста търсих как да поддържам фигура и тъй като нямам баби, да го съчетая с детето. Мислех да я взимам в кошницата и да я оставям в някой ъгъл на фитнеса (по идея на скъпата Пепеляшка). Но, така и не открих начин, затова ходя събота и неделя, когато имам помощ. Идеята е страхотна, но както се разбра сме големи за подобен тип занимания.  Cry Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия