Всеки ден с "нови" дрехи?

  • 4 606
  • 54
Въпроса ми е по-скоро към работещите.

Всеки дне ли ходите на работа с различни дрехи или повтаряте?

Аз въпреки че нямам работа с клиенти, въпреки че нямам разнообразие в дрехите (тук си казва думата майчинството), още не съм си обновила като хората гардероба....  Rolling Eyes

Та, гледам поне ако 2 дни поред съм с едни и същи дънки или панталон, поне горната дреха да е различна - създавам илюзията че съм с различно облекло всеки ден.  Joy

Имам много ризки, чакам да се постопли времето и да ги сменям всеки ден.

Вие сте!  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Принципно не само като работех, но и в ежедневието ми сега никога не обличам едни и същи дрехи два поредни дена. От гимназията съм така. Разбира се, палта и якета правят изключение Wink
Виж целия пост
# 2
 Ако имах възможност,бих ходила всеки ден с различни дрехи,но понеже нямам,старая се оптимално да ги "въртя" и комбинирам  Flutter
Виж целия пост
# 3
Ох, на мен това си ми е навик от малка, всеки ден съм с различни дрехи, просто не мога 2 дни с едно и също. А дрехи имам много, само дето проблема е, че всичко ми беше широко и трябваше да пооправя това-онова.
Виж целия пост
# 4
Та, гледам поне ако 2 дни поред съм с едни и същи дънки или панталон, поне горната дреха да е различна - създавам илюзията че съм с различно облекло всеки ден.  Joy

newsm10
и аз така правя Laughing по простата причина че нямам възможност всеки ден да съм с различни иначе ако имах.......
Виж целия пост
# 5
Ей затова се радвам, че работя у дома!  Laughing
И въпреки всичко, предпочитам да нося различни неща всеки ден. Но ако някоя комбинация много ми хареса, си я нося цели два дни поред.  Party
Виж целия пост
# 6
И все пак се ходи на работа, не на ревю и няма нужда да се скача от нов тоалет в друг такъв, затуй не бива да се страда, че не може да си позволи една дама голямо разнообразие. Важното е человекът да е чист и спретнат. На работното местенце съм сменяла ежедневно формата, по гореописаният способ. У дома ходя по пижами.  Crazy
Виж целия пост
# 7
Никога не обличам една и съща блуза два дни поред. Дори и да не съм се потила с нея не се чувствам комфортно. Виж панталоните ги повтарям. Особено сега като съм доста понадебеляла и дрехите които ми стават са краен брой. А пък и социалните ми контакти са все по детските площадки а там половината са като мен, другата половина не могат да говорят за да изкажат мнение.
Виж целия пост
# 8
Гледам всеки ден да навличам нещо различно, но често не ми се отдава, поне за панталоните де. Повтарям, то май няма начин, освен ако тате не работи емир на Кувейт.
Виж целия пост
# 9
Има дни,в които като се харесам в някое дънки и си го нося по два-три дни,ама има и дни ( особено,кото ме е разтресла някоя депресия),то не са дефилета не е чудо...Зависи от настроението в общи линии
Виж целия пост
# 10
Старая се да съм всеки ден с различен тоалет, но понякога повтарям, особено панталони, че нямам много. Зимата пуловерчетата и тях ги повтарям, ама лятото с тениските не става. Не се вманиячавам, а и не мога да си го позволя.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Ходя на работа с различни дрехи всеки ден, но понякога ми се случва да обличам дънки или блузка два пъти в седмицата!
Виж целия пост
# 12
Общо взето рядко съм с еднакви дрехи на работа. Имам навика от неделя да си приготва 5 закачалки с чийза през деня. Дрехи имам бол (не че са кой знае какво, но пък са мноооого). Сега като съм в майчинство обаче няма за къде да се кипря (исвен за детската площадка) и нося дрехите по два дни (аз фактически съм с тях за по 3 - 4 часа на ден).
Виж целия пост
# 13
И аз като теб.
Работата ми не изисква официално облекло, но 3те ми колежки не носят дънки, фланелки и въобще по спортен тип дрехи и на мен ми е някак кофти. С клиенти и аз нямам работа но пък с доста колеги и с шефовете имам. Та лека полека ще трябва да купувам по подходящи за там неща.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Докато работех всеки ден бях с различни дрехи. Сега пак, но ми се случва да обличам нещо два дни подред. Вече гледам повече да съм чиста, защото напоследък е такава борба с храненето, че се преобличам по три пъти на ден. Crazy Та по тоя повод, не всеки ден, ами на всяко хранене съм с "нови" дрехи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия