Антибиотик и кърмене

  • 453
  • 6
Здравейте!
Налага се да ия антибиотик, че не мога да си свалям температурата вече. Заковавам я на 40 градуса и не мърдам. Както и да е. Изписаха ми Фромилид, като ми казаха, ако мога да ограничавам кърменето. Сега чета листовката и пише да се прекрати кърменето по време на приема му newsm78 Аз нямам намерение да спирам да кърмя, но пък да не навредя на детенцето?! Ще съм ви благодарна, ако можете да ми помогнете с инфо. Ако някой знае какви са рисковете ще съм му благодарна да сподели Praynig
Виж целия пост
# 1
Активната съставка на "Фромилид" е кларитромицин. Като го проверих в e-lactancia, се оказва, че е от категорията 0 риск при кърмене, те.е безопасен за кърмачето. Ето ти страничката, за да видиш сама детайлите
http://www.e-lactancia.org/asp/lactanci22.asp

Виж целия пост
# 2
Ееееееееех,Хапке,как не стана въпрос по-рано,че ти е известен такъв сайт за проверка на лекарствата?! ooooh!Сега излиза,че напразно съм цедила и хвърляла 5 дена... Cry
Виж целия пост
# 3
Бубенце,съвет за антибиотика ти е дала хапката,аз ще ти пожелая само да оздравяваш бързо!!!Целувки на малката палава Андреа!
Виж целия пост
# 4
Много благодаря на sladka hapka  bouquet, защото аз изобщо не бях в състояние да търся каквато и да била информация. Освен това се опитах да не я кърмя през нощта, но не се получи, иска си човечето и това си е Hug
Благодаря за подкрепата!
Виж целия пост
# 5
оправяй се бързо!   bouquet
Виж целия пост
# 6
  За антибиотика са ти казали вече, но за темпратурата, понеже аз бях в подобно положение,  ми казаха ако е над 38 да спра кърменето.Сега не ми се мисли защо, някой може и да каже, но реших, че ще ти е от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия