Какви играчки дават сега в Била за паспортчета Памперс

  • 674
  • 7
Какви играчки дават сега в Била за паспортчета Памперс
Идеята ми е ако някой е вземал наскоро да даде инфо от коя Била какво дават в момента Simple Smile
Виж целия пост
# 1
я и аз да попитам, че да побутна темичката нагоре 
Виж целия пост
# 2
В Люлин нищо не дават - били свършили! Ще получат, нокога и какви - никой не знае  #Cussing out
Виж целия пост
# 3
питах на няколко места и ми казаха че сутрин получават и до вечерта свършват явно им носят по малко бройки а аз все вечер ходя и вече имам почти пълно 2-ро паспортче а до играчка немога да се добера. Иначе им носят 3-4 дена от един вид после от друг та трудно може да се разбере къде и кога каква играчка има.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за инфото  bouquet
Виж целия пост
# 5
Последно днес ходих в Била Младост и ми казаха, че ще има след 1 май. Ама да видим. Даже предния път си бях взела памперси и след като за не знам си кой път ми казаха любезно, че всъщност няма играчки, си им върнах памперсите. Егати и промоцията.
Виж целия пост
# 6
Да дам инфо от кухнята . Mr. GreenИмало проблем с играчките и доставчиците на Памперс искат да се направи справка колко продажби има и защо има повече подарени играчки !Хубава работа ама българска работа ,и все пак се надявам наистна от 1 май да има играчки .Пак ще питам и ще докладвам . bowuu
Виж целия пост
# 7
Да дам инфо от кухнята . Mr. GreenИмало проблем с играчките и доставчиците на Памперс искат да се направи справка колко продажби има и защо има повече подарени играчки !Хубава работа ама българска работа ,и все пак се надявам наистна от 1 май да има играчки .Пак ще питам и ще докладвам . bowuu

Ми ще има проблем, как няма да има като касиерките дават точки на приятелките си без да купуват каквото и да било. Абе измекярска работа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия