izsledvaniq???

  • 446
  • 7
Izkam da vi popitam kakvi izsledvaniq se pravqt kogato vleze6 v 45 dena predi rajdane?I dali e zadaljitelno da si napravi6 analnoto? newsm78
Виж целия пост
# 1
при мен някакви специални изследвания не са правени точно тогава, да си призная, не си спомням кога правиха анален секрет Rolling Eyes Rolling Eyes;
само си спомням, че като влезнах в 9тия, моята докторка ми каза, че сме приключили с изследванията.

Защо не питаш твоят лекар какви изследвания тр. да се правят?
Виж целия пост
# 2
За справка.
Виж целия пост
# 3
Ami vidqh se dnes sas genikologa si i mi kaza v ponedelnik da otida da mi vzeme vlagali6ten seret.I se pretesnqvam.Za6toto kato lejah v bolnicata i me preglejdaha me zabolq malko,dano sega da ne me boli.po princip dokito e vnimatelno,no...A prosto za inform.pitam kakvi izsledvaniq se praqt za da znam.Men vseki mesec mi vzimat krav,urina.I zasega pone rezult.sa normalni.Olee sigurno do kato rodq 6a mi kajat o6te sumati izsledvaniq da praq.No ni6to kot kajat! #Crazy
Виж целия пост
# 4
При мен кръв и урина преди месец, а и повече ми взимаха. Сега само секрет. А това аналното не са ми казвали, че ще ми го правят.
Виж целия пост
# 5
Роси74  blagodarq ti za infoto,be6e mi polezno!
Виж целия пост
# 6
nuni a tozi sekret sa ti go vzeli ili ti predstoi?bolezneno li  be6e?Ohh az sam golqma bazla  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Не са ми правили такова изследване,само кръв и урина и антитела в края на 8 я месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия